2737
2739
عنوان

بیاین اسمتون رو بدین برای نماز شبم ❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 93 پست

اسمم مریمه 

خواهش میکنم فراموشم نکن ،بر ام دعا کن سلامتیم مثل قبل کامل کامل برگرده ،به خاطر بچه های مظلومم،به خاطر بی کسیم برام دعا کن خسته شدم از درد واسترس ،دردام تموم بشه وچیزی نباشه 

انشالله خدا دستاتون بگیره 

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای دوستای گلم دعا کن 

@نون_بربریییی   انشالله به عشقشون برسن 

@sssui   آرامش پرسیدن به عشقش 

@mlita91   انشالله صاحب خونه بشن و پیشرفت کنن تو زندگیشون 

@آیه_و_آیماه    

@اعتصامی    

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.
برای دوستای گلم دعا کن  @نون_بربریییی   انشالله به عشقشون برسن  @sssui   ...

مرسی ازت مرسی،ایه الکرسی واسه قلب مهربون ت

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل ماه محرم خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
2742

@برای حاجت دل 

@zizigoolootabeta    

@شیداr   سلامتیشون به دست بیارن

@صدف۹۰   برای آرامش وخوشبختیش 

@دختر_اردیبهشتم   بتونن حق وحقوقشون رو بگیرن 

مرسی ازت مرسی،ایه الکرسی واسه قلب مهربون ت

ممنون ازت ملیتا جان 

استارتر اگه دل تون خواست،،اگه دوست داشتین واسه من م دعامیکنین!!دعامیکنین ماهم تاقبل ماه محرم امسالی خونه داربشیم!! توروخدا دعامون میکنی ماتاقبل ماه محرم امسال توهونه خودمون باشیم!!نمیدونم چ جوری نمیخامم بدونم اماعجیب ب دعاهای شما و قدرت خداومعجزه هاش ایمان دارم😭 وام مون زودتربدن دارن اذیت مون میکنن وبابرمت باشه برامون😭 و ی مقدارپولی ازکسی میخایم بیادبمون بده تافردا بابرکت باشه برامون😭 و شوهرم دست ش خوب بشه تاندون های دست ش پاره شدن دعاکن زودترخوب شه ومشکل خاصی واسه دست ش پیش نیاد!! و دعامیکنی قندخون چربی خون اقام نرمال بشه باز وکبدچرب ش خوب شه وغده ای روبازوسمت چپ ش زده ب سلامتی زودتربره همونجوری خودبخوداومدن!! و دعامیکنی شوهرم دست ب خاااک میزنه براش طلابشه جواهربشه الماس بشه! و خدا درخیری ب روی شوهرم بازکنه پرازرحمت پرازبرکت نرازنعمت پراز رزق وروزی زیاد پرازهمه چی،،،، که هیچچچ بنده ای قادرب بستن ش نباشه😭،،واون خونه هاوماشین ها و پولایی ازدستمون رفتن خدا تاسال دیگه ۱۰۰۰برابرش و بازبمون برگردونه و اون قولی بین من وخداست رودعامیکنی خدا زودتر عملی ش کنه!! 

الهی که حاجت روابشی استارتر ایه الکرسی میخونم واسه حاجت روایی سریع تون**

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل ماه محرم خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
2738
@برای حاجت دل  @zizigoolootabeta     @شیداr   سلامتیشون به دست بیارن @ص ...

من واقعا از همه میخوام برای سلامتی آرامش قلبم اراده وجودم رسیدن به حاجاتم درست شدن مشکلات دعا کنید🥺🥺😭😭😭

خدا جو💞م: (هم میدونی هم میتونی تویی خدای کن فیکون ها)  
من واقعا از همه میخوام برای سلامتی آرامش قلبم اراده وجودم رسیدن به حاجاتم درست شدن مشکلات دعا کنید🥺 ...

انشاءالله حاجت روابشین**۵تاصلوات خاصه حضرت زهرامیخونم واسه تون و۵تاسوره کوثر،،الهی که حضرت زهرا ضامن شمابشن واسه رسیدن ب خواسته هاتون 

انشاءالله حاجت روابشین**۵تاصلوات خاصه حضرت زهرامیخونم واسه تون و۵تاسوره کوثر،،الهی که حضرت زهرا ضامن ...

ممنونم انقدر یکی داره اذیت میکنه که تمرکزم رو گرفته دعا کنید خدا حواسش به من باشه🥺😭😭

انشاءالله حاجت روابشین**۵تاصلوات خاصه حضرت زهرامیخونم واسه تون و۵تاسوره کوثر،،الهی که حضرت زهرا ضامن ...

من هم لا به لای صلوات های امروز دعا میکنم❤

استارترلطفاواسه

@آرزوهام3   مستقل بشن شغلی ازغیب براشون پیداشه تاشرمتده والدین شون نشن وب زودی بیان پول شو بدن 

@rrrrr111   معجزه بشه شوهرشون بازدوسشون داشته باشن وبیان دنبال شون منت کشی شون تابادخترش برن سرخونه وزندگی شون و قلب اقاشون نسبت بشون نرم ومهربون شه وجوری شه اقاشون دل تنگ وبی قرارشون بشن الهی آمین

@msabaaaaaaaaa   مادربشن ب زودی زود

@nazroz20   کارشون توکرمانشاه جوربشه ب زودی زود برن اونجا وترقی داشته باشن توزندگی شون

@nedajon   مادربشن ب زودی

لطفاواسه

@نون_بربریییی   رسیدن ب خواسته قلبی شون ث وح بهم برسن توهمین امسالی و خوشبختی کامل شون 

@sbmimi   ازدواج موفق بای فردموردتاییدخدا وخوشبختی شون

@sssui   فردموردنظرشون خودش باپای خودش بیان سمت شون و منت کشی شون ی دل ن صد دل عاشق شون بشن

@مخاطب_خاصم_خدا_۲   ب سلامتی بارداری راحتی داشته باشن و بچه شون سالم وصالح ب دنیابیاد الهی آمین

@_faram_   معجزه بشه بیماری سرطان خون عشق شون خوب بشه شفاپیداکنه و ی کارخوبی ازغیب برای خودشون جوربشه الهی آمین

2706