2737
2734
عنوان

بچه ها دعا کنید

80 بازدید | 7 پست

سلام

برامون دعا کنید ناخواسته باردار شدم و شوهرم بیکار شد شرایط مالی مون خیلی بده نمیدونم چیکار کنم هرچی دعا میکنم یه کار درست درمون جور نمیشه براش اخر ماه باید برم غربالگری دوم ولی پول نداره شوهرم روم نمیشه اصن بهش حرفی بزنم🥺🥺 دعا کنید یه کار خوب براش جور بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

عزیزم نگران نباش ،توکل برخدا کن ، شروع کن چله زیارت عاشورا به نیت شهید نوید صفری بخون خیلی خوبه مطمئنن حاجتت رو میگیری ،ایترس برای نی نی خوب نیست ها

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

ان شا الله خدای رحمان روزیتون رو برسونه🌸

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

توکل به خدا انشالله درست میشه 

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.
2740