2733
2734
عنوان

از خونم بدم میاد

131 بازدید | 10 پست

خونه ای ک من زندگی میکنم خونه پدرشوهرمه‌ک‌من هرچی پول و طلا بود دادیم ولی هنوز ب اسممون نزده یعنی روهوایم  بلاتکلیفیم از اونورم اصلا از خونم خوشم نمیاد بعنی فضاش سنگینه حالمو بدمیکنه هرچقدر دکوراسیون وعوض کردم بازسازی کردیم ولی باز حالم روز ب روز خراب تر میشه  ناشکری نمیکنم ولی دوس دارم فقط از ابنجا برم ب نظرتون باید چیکارکنم دعا یاجیزی هس بسه این خونه رو عوض کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من خونه پدر شوهرم زندگی میکنم طبقه همکف. یدونه اتاق بیشتر نداره و کلا خونه مون زشت و بدترکیبه. ده سال اینجا زندگی میکنم.

از اینجا متنفرم. مزاحمت خانواده شوهرمم هست...

این چندسال همش تو فکر خونه بودم و چون خونمون خوب نبود دپرس شده بودم و به کل شوههرم فکر نمیکردم. نمیرسیدم به کارام به خودم....

تا به جایی رسیدم که شوهرم ازم دلسرد شد...

خلاصه بگم چیزی که مهمه رابطه بین زن و شوهره. حواست باشه فکر خونه شوهرت رو ازت دور نکنه.

و امیدوارم به زودی زود خونه مورد علاقت رو بخرین

کاش میشد اونی که منتظرشیم