2737
2739
عنوان

بیاین قضاوت کنید

236 بازدید | 21 پست

من ۱۲ ساله عروس خانواده شوهرم هستم مادرشوهرم از روز خرید بهم تیکه انداخت تا ۷ ماه پیش که کلا قطع رابطه کردم جوری رفتار کرد انگار ما وجود نداشتیم با جاری های دیگه ام مسافرت میرند دور هم جمع میشند مهمونی میگیرند ولی هیچ وقت ما را دعوت نکرد خیلی از دستش ناراحت بودم ولی الان سه ماهه کلا فراموششون کردم.حالا گله کرده که چرا نیومدند بهم سر بزنند.خب خودش بیاد اگه واقعا مهمه براش.از یه طرف دیگه هم عذاب وجدان دارم چه کاری درسته؟شما بودید چیکار میکردید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

با توجه به چیزی که توضیح دادین نمیرفتم چون اگه میخواست یبار دعوتم میکرد ولی ما از همه ابعاد ماجرا خبر نداریم اگه همش همینه که عذاب وجدان نداره ارزش خودتو پایین نیار در این حد 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
با توجه به چیزی که توضیح دادین نمیرفتم چون اگه میخواست یبار دعوتم میکرد ولی ما از همه ابعاد ماجرا خب ...

همش همین بوده ومتاسفانه من هم ارزش خودم را پایین آوردم برا همینه که فکر میکنه باید برم به دیدنش

2740

کار شما درسته

قطع رابطه کنی حالش میاد سر جاش 

منم مادرشوهرم از روز خواستگاری باهامون بد تا کرد

همه مراسماتم رو تا این لحظه کوفتم کرده

تا چند وقت قبل همش احترامش می کردم همش زنگ می زدم

هرچی اونا بدرفتاری می کردن من خووش رفتار بودم

چون اینطوری بار اومدم همیشه مامانم گفته فلانی آدم نیس تو آدم باش، فلانی ادب نداره تو داشته باش و ....

دیگه چند وقت قبل یکاری کرد که ازش متنفر شدم واقعا

الان نه زنگ میزنم نه دوست دارم برم خونه اش

به روش هم اوردم که چرا 3 سال خون به جیگرم کردی همه رو تکذیب کرد کثافت

کار شما درسته قطع رابطه کنی حالش میاد سر جاش  منم مادرشوهرم از روز خواستگاری باهامون بد تا کر ...

مادر شوهر من وقتی بهش میگم چرا ما را برا سفر صدا نزدید میگه من هر کار دلم بخواد میکنم

2706