2733
2734
پسر من نیمه دومیه امسال من سوال کردم گفت باید بره 

بله چون وارد شش سال میشه یعنی ۵ سالش پر میشه

پسر من نیمه اولیه ۱۰ اردیبهشت ۹۸ به دنیا اومده

چند روز دیگه ۵ سالش پر میشه وارد ۶ میشه

اما من دلم میخواد یه سال دیر تر بفرستمش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم میشه دقیق راهنماییم کنید خدا خیرت بده

چوم من بچه کوچیک دارم میخوام دقیقا روندشو بدون که رفتم برای ثبت نام الکی جای اشتباه نرم

من اول باید برم آموزش و پرورش منطقه خودمون نام کاربری و رمز عبور برای سایت مای مدیو بگیرم

بعد تو سایت ثبت نام کنم؟

عزیزم میشه دقیق راهنماییم کنید خدا خیرت بده چوم من بچه کوچیک دارم میخوام دقیقا روندشو بدون که رفتم ...

منم نمی‌دونستم عزیزم بعد رفتم آموزش پرورش پرسیدم راهنماییم کرد حتی تا مدرسه محل زندگیم گفت که باید اونجا اسمش و بنویسم بعدش گفت برو کافینت سنجش برای پیش دبستانی رو ثبت نام کن من رفتم ثبت نام کردم یه برگه بهم داده که با شناسنامه خودم و شوهرم و بچه م و مبلغ سی تومن برم آموزش پرورش برای سنجش فردا اون و باید برم بعدش اگه قبول شد سنجش پسرم ببرمش مدرسه بقیه کاراش و بکنم شما همون بری آموزش و پرورش بگی بچه اولم و تاریخ تولدش و بگی خودش قشنگ راهنماییت می‌کنه ازشون بپرس که باید اول چیکار کنم برای ثبت نام پیش دبستانی پسرم خودشون میگن که سنجش بری و بقیه کارارو چه طور انجام بدی 

منم نمی‌دونستم عزیزم بعد رفتم آموزش پرورش پرسیدم راهنماییم کرد حتی تا مدرسه محل زندگیم گفت که باید ا ...

سلام عزیزم

ممنونم که وقت گذاشتی توضیح دادی

من زنگ زدم جایی که میخوام پسرجو ثبت نام کنم برای پیش پرسیدم

گفتن سنجش پیش دبستانی اجباری نیست میتونید نبرید همینجوری مدارک بیارید برای ثبت نام

سنجش کلاس اول اجباریه

سلام عزیزم ممنونم که وقت گذاشتی توضیح دادی من زنگ زدم جایی که میخوام پسرجو ثبت نام کنم برای پیش پر ...

آهان ولی به من گفتن اجباریه حتی مدرسه هم رفتم گفت باید نوبت بگیری وگرنه منم از خدام بود همین جوری ببرم ثبت نام کنم ولی بخوان رو یه نفر کلیک کنند و گیر بدن گیر میدم دیگه اصلا سمت ما کسی رو بدون سنجش ثبت نام نکردن 

2738

دختر من بیست فروردین رفت سنجش 

همون چیزایی که بلدن رو میپرسه رنگ و اعداد و حیوون ها کجا زندگی میکنن 

توپ بازی باهاش میکنن لی لی میکنه 

چیز خاصی نمیپرسن پسرت متولد ۹۷؟؟ دختر من مهر ۹۷

2706