2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اسم ‌فامیل و سنش  چپ و راست  اعداد تا ۱۰ شعر نقاشی  نسبت های فامیلی مثل خاله کی م ...

چقدر سخت

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
سلام اسی بچت متولد ۹۸ ؟؟  بچهای منم بهمن ۹۸ هستن ینی امسال باید برن پیش مگه ؟؟🤔

امسال میرن پیش ۱.

سال دیگه پیش ۲.

سال بعد کلاس اول.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر من نیمه دومیه امسال من سوال کردم گفت باید بره 

نیمه دوم ۹۸ باشه امسال میره پیش ۱

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
عزیزم میشه دقیق راهنماییم کنید خدا خیرت بده چوم من بچه کوچیک دارم میخوام د نیستقیقا روندشو بدون که رفتم ...

اصلا میازی نیست بری آموزش وپرورش    اگه  بچت میخواد بره پبش خودت خونه هم میتونی نوبت سنجش بگیری من که خودم انجام دادم سنجش هم بردم   اگه خواستید راهنمایییتون کنم  اگرم  میخواهید راحت تر باشید فقط برید کافینت اموزش پرورش نیازی نیست

اصلا میازی نیست بری آموزش وپرورش    اگه  بچت میخواد بره پبش خودت خونه هم میتونی نوبت ...

ممنونم ازتون بله سایتشو پیدا کردم تو خونه هم میشه ثبت نام کرد

اما امروز زنگ زدم پیش دبستانی نزدیک خونمون پرسیدم

گفت سنجش پیش اجباری نیست و نیازی نیست حتما انجام بشه

ممنونم ازتون بله سایتشو پیدا کردم تو خونه هم میشه ثبت نام کرد اما امروز زنگ زدم پیش دبستانی نزدیک خ ...

اگه پیش سنجش بدی دیگه اول نمیخواد من خودم پیش انجام ندادم چون بچم کوچیک بود گذاشتم امسال که داره میره اول انجام داد

اگه پیش سنجش بدی دیگه اول نمیخواد من خودم پیش انجام ندادم چون بچم کوچیک بود گذاشتم امسال که داره میر ...

من سوال کردم گفتن سنجش پیش و کلاس اول کلا باهم فرق میکنه 

همه بچه هایی که میرن اول باید حتما سنجش کلاس اولُ برن

حتی اونایی که سنجش پیش رفتن

من سوال کردم گفتن سنجش پیش و کلاس اول کلا باهم فرق میکنه  همه بچه هایی که میرن اول باید حتما س ...

نه امسال پیش دبستانی پسرم هرکی رفته سنجش برا کلاس اول دیگه لازم نبود مگر اینکه  قانونشون عوض شده باشه 

سلام اسی بچت متولد ۹۸ ؟؟  بچهای منم بهمن ۹۸ هستن ینی امسال باید برن پیش مگه ؟؟🤔

سلام برای من نیمه دوم ۹۷ من تو شک افتاده بودم که باید بره امسال یا نه از آموزش پرورش پرسیدم گفت باید بره این جا تاپیک زدم از بچه ها هم پرسیدم گفت بچه هامون امسال میرن پیش 

2706