2737
2739
عنوان

شوهرم ادم با کلاسیه

2174 بازدید | 104 پست

منم چیزی ازش کم ندارم از نظر من خیلی جذابه یعنی بیرون کسی ببینه ارزوشه جای من باشه ولی منو همسرم مثل دو تا همخونه ایم چی بشه ارتباطی داشته باشیم کار اون پول دراوردنه کار من کارای خونه رسیدن به بچه 

نگین بهش بگو که خیلی گفتم اصلا هم ادم بدی نیستم توقعی ندارم تمام نیاز من خرید پول رفت امد همه چیو برام انجام میده ولی از لحاظ روحی باهام نیست اگرم باشه مثل دو تا همکار هم خونه 

ی موقع هایی مثلا میخواد بره سر کار دوس دارم بغلم کنه اینطور میگم که طور دیگه برداشت نکنید ولی خیلی سرد مثل دو تا دوست خداحافظی میکنی بهش نزدیک میشم یا غیر مستقیم میگم میخواد حداقل دستمو بگیره ازم فاصله میگیره 

ب خودم ب زندگیم میرسم از زیبایی و خوشگلی چیزی کم ندارم ولی دل زده میشم زنو شوهرایی که حتی خیابون با لحن مهربون باهم حرف میزنن تو خیابون دست همو میگیرن هزار بارم گفتم ب شوهرم ولی باز همونه

یه صلوات برای آرامش و شاکر بودنم به همه چیزایی که هست و دیگه نمیشه تغییرش داد

به نظر من یکی از مهم ترین کارکردای همسری رو ندارن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

زن کانون گرم خونه ست شما تلاش کن اما عزت نفستو هم حفظ کن 

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅

حق داری 

ولی اینو بدون هیچکس کامل نیست از مشاور کمک بگیر شاید شرایط بهتر بشه 

اگر نشد دو راه که بیشتر نداری ، یا میخوای جدا بشی یا بمونی 

اگر قصدت جدا شدن نیست ، با این شرایط کنار بیا  و بهش فکر نکن ، به خوبیهاش بیشتر تمرکز کن

چجوری بچه دار شدین پس ینی وقت رابطم احساسی نیس؟

انگار برای عادی نشون دادن زندگیمون بچه اولم رو همسرم خواست دومی هم ب اصرار خودم 

اره اصلا احساسی نداره انگار برای مثلا هدف بچه با من باشه بعد که باردار شدم دیگه مسئولیتی نداره

یه صلوات برای آرامش و شاکر بودنم به همه چیزایی که هست و دیگه نمیشه تغییرش داد
2706