2737
2734
عنوان

شوهرم ادم با کلاسیه

| مشاهده متن کامل بحث + 2297 بازدید | 104 پست
گفتم میگه زندگی بچه بزرگ کردن پول دراوردن اداره زندگیه خیلی ناراحت باشم کارتم پول میفرسته میگه برو ط ...

میدونی چرا؟چون از طریق پول و کار احساس قدرت میکنه با تمرکز رو اونا احساساتش و نادیده میگیره و سرکوب میکنه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
دلم برای همه خانم ها میسوزه  بیشتر از همه برای خودم دیده نمیشیم درک نمیشیم پشتیبانی نمیشیم کس ...

چون همیشه وابسته شوهریم بهمون یاددادن بدون شوهر هیچی نیستی شخصیت نداریم کلا مردا از نظر احساس خیلی از خانمها پایینترن بعد ما ازشون توقع احساس داریم 

چه آسیبی؟

یا ار رابطه احساسی که داشتن تو گذشته و خیلی عمیق بوده شکست خوردن و خیانت دیدن نمیتونن اعتماد کنن 

یا تو دوره کودکی یا نوجوونی از والدین به خصوص مادر آسیب دیدن 

هردوی این حالتا میشه سبک دلبستگی اجتنابی 

که خودشو تو رابطه این طوری نشون میده 

اسی منم شکل همسرتونم 

دوس ندارم کسی نزدیکم بشه شوهرم بوسم میکنه التماس میکنه ی بوس جواب بدم

ولی من نمتونم

از بس تو بچگی بی محبتی دیدم و اذیت شدم کلا نسبت ب همه همینم

منم سکوت رو خیلی دوس دارم

کلا هیچ محبتی ب کسی ندارم

2740
اسی منم شکل همسرتونم  دوس ندارم کسی نزدیکم بشه شوهرم بوسم میکنه التماس میکنه ی بوس جواب بدم و ...

دقیقا همسرش از بچگی چون محبت یا توجه به موقع ندیده یاد گرفته خودش احساساتش و نادیده بگیره و سرکوب کنه یاد گرفته تو زندگی خودشه در نتیجه ابرازی هم نداره حتی ازش فرار میکنه 

استارتر یه بار بشین باهاش خیلی جدی صحبت کن و بهش بگو که یه زن اگر از نظر عاطفی ارضا نشه  ،  اون محبت رو جای دیگه جستجو میکنه.  

بهش بگو شاید همینطوری برخورد کردی که همسر قبلیت خیانت کرد و دنبال شخص دیگه ای برای ابراز محبت بود.  

یا ار رابطه احساسی که داشتن تو گذشته و خیلی عمیق بوده شکست خوردن و خیانت دیدن نمیتونن اعتماد کنن&nbs ...

بله هم همسر قبلیشون خیانت کرده هم مادرشون ادم سرد و بی محبتی بودن نسبت به بچه هاشون

یه صلوات برای آرامش و شاکر بودنم به همه چیزایی که هست و دیگه نمیشه تغییرش داد
اسی منم شکل همسرتونم  دوس ندارم کسی نزدیکم بشه شوهرم بوسم میکنه التماس میکنه ی بوس جواب بدم و ...

خب نمیشه تغییر کنی اخه طرف مقابلت اذیتش میشه

یه صلوات برای آرامش و شاکر بودنم به همه چیزایی که هست و دیگه نمیشه تغییرش داد
بله هم همسر قبلیشون خیانت کرده هم مادرشون ادم سرد و بی محبتی بودن نسبت به بچه هاشون

ببین از دوتا زن آسیب دیده چه انتظاری داره این رفتارش کاملا ریشه تو این موضوع داره 

2706