2737
2734

من دو تا عادت ماهانه با فاصله ی پنجاه روز داشتم ، تو این مدت هم کرونا گرفتم هم آبله مرغون .

شرایطمم جوری بوده که مدام بین سه تا شهر کوهستانی و شرجی و کویری در حال رفتامد بودم .

رابطه م با شوهرمم به خاطر شرایط اینجوری بوده که مثلا یه ماه نبوده بعد یه هفته هر روز پشت سر هم ینی خیلی بی نظم بوده.

فکر کنم هورمونام به هم خورده . کسی بوده قبلا اینجوری بوده باشه بعد خوب شه؟

عرضم به حضور محترمت هنوز بچه دار نشدی بفهمی این تغییر هورمونیت اصن چیزی نیست خوب میشی

اوه اوه 😥

یه سوال به نظرت بچه دار شدن سخته؟ 

من ۲۲ سالمه و یک ساله که ازدواج کردم به نظر شما چه سنی بچه دار شم بهتره طبق تجربتون؟  مرسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوه اوه 😥 یه سوال به نظرت بچه دار شدن سخته؟  من ۲۲ سالمه و یک ساله که ازدواج کردم به نظر شما ...

بچه دار شدن شدیدا به میزان صبر خودت بستگی داره

واقعاً سخت، خسته کننده، دیگه هیچ وقت مثل قبلنت نمیتونی بشی اما شیرین هم هست

بچه دار که بشی باید قید خوابت رو بزنی

خوراکت به هم میریزه هیکل و چهره ات بهم میریزه اعصابت مثل قبل نیست روابطت مثل قبل نیست

خونه ات دیگه به این راحتی ها تمیز نیست

باید مراقب باشی افسردگی یعد زایمان نگیری

باید کنار بچه داری برای خودت تایم هم بزاری

به خودت برسی

روزی چند ساعت بچه اتو بسپاری به کسی که بش مطمئنی

بری دنبال چیزی یا کاری که خیلی حالتو خوب میکنه

حتما باشگاه بری

تا افسردگی و بی حوصلگی و از خود متنفری نیاد سراغت

چون در هر صورت نمیشه برای همیشه بدون بچه موند و صد البته هرچی بیشتر میگذره میزان صبر و حوصله و قوه بدنیت کمتر از قبل میشه فاصله سنیت با بچه ات بیشتر میشه و شرابط اجتماعی و اقتصادی هم روز به روز بدتر میشه

خودت سبک سنگین کن بین بچه دار شدن یا نشدن

ببین کفه کدوم سنگین تره همونو انجام بده

2742