2733
2734

دوستای خوشگلم یه سوال دارم خدمتتون من تجربه ندارم این مدل ازدواج هم فقط یکی داشتیم داییم بوده اونم چند سال پیش خیلی بچه بودم یادم نیست ….

قضیه من از ابن قرار پسر خاله مامانم شهر دیگه هستن چند سال پیش خواستگاری کردن خوب من کم سن سال بودم گفتم قصد ازدواج ندارم ، مجددا جلو اومدن منم رضایت خودم نشون دادم و ان ساله ببینیم چی پیش میره ! چند سال پیش همدیگر دیدیم شاید ۱۸ سال پیش، دیگه همدیگر ندیدیم با خواهرشون هم دوست بودم ویدیو مهمانی خانوادگی و عکسام دیدن خواهرشون و برادرشون توی اینستا داشتم …که دیده بودن خوششون اومده بود …

حالا سوال از شما دوستان دارم ، الان سرکار هستن از شهر دیگه تعطیلی نیست که بخوان بیان شغلشون طوری باید دانشگاه و مدارس تموم بشه تعطیلی پیش بیاد که بخوان بیان شهرم همدیگر ببینیم یا نامزدی و …

سوالم از دوستان با شهر دیگه ازدواج کردن ابن هست توی این مرحله باید خواستگاری انجام بشه من و ایشون با هم مجازی صحبت کنیم آشنایی بیشتر بشه بعدا اگر ok بود شرایط آماده بود بعدا بیان خواستگاری ؟ اگر راهنماییم کنین ممنون میشم دوستان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بزار بیان خاستکاری ،برای خواهر من خاستکار از راه دور اومد بعد گفته بودن اینا با هم حرف بزنن چند مدت برا هم عکس بفرستن ببینم خوششون میاد یا نه،بعد پدرم گفت شما که به خودتون زحمت نمی‌دید بیاد حضوری هم رو ببینید شما رو به خیر مارو به سلامت ما به هم نمیخوریم،اخه اگه بخوای از اول خودتو کم ارزش کنی که خیلی بده بزار بیاد  حضوری برای خودت ارزش قایل باش

شاد باش،این دشمنت رو غمگین میکنه 

نه تلفنی صحبت نکن اول یه بار حضوری همو ببینید به دل هم میشینید بعد شروع به صحبت کنید

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
2740