2737
2739

۲۷سالمه امسال یعنی ۲۷ میرم 

شوهرمم ۳۱ سالشه 

اون شغلش آزاده من ارشد حقوق دارم 

و اگه خدا بخواد دارم درس میخونم ک آزمون وکالت شرکت بکنم و مدرک آرایشگریم گرفتم ولی هدفم تغییر کرد 

دوسال پیش مچ شوهرمو با تریاک گرفتم و سیگارم میکشه 

بردمش روانپزشک قرص داد بهش الان داره قرص اعصاب میخوره و ب گفته خودش و قولاش توی ماه آینده قراره اقدام بکنه برای ترک کردنش 

و موضوعی ک میخوام مطرح کنم اینه ک همش میگه بعد ترک من بچه میخوام و اینا و خانوادشم هی میگن کی میارین و فامیلا رفتن گفتن مشکل داره ک بچه نمیاره فک کنم!! 

۳ساله عروسی کردیم 

آزمون دادن من یکسال و نیم طول میکشه بعدشم کارآموزیه ک حساب کردم تا تموم بشه میشم۲۹ یا ۳۰ ساله

میخواستم خواهرانه بهم کمک کنید ک چکارکنم بهتره و اینکه چندماه بعد ترک میشه اعتماد کرد اصلا؟؟

بنظرتون ۲۹سالگی دیره برا حامله شدن و بچه؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

چرا بردیش دکتر اعصاب میبردیش مراکز ترک اعتباد معتبر خودشون دکتر دارن وطولانی مدت هم زیر نظرشونه واقعیت اینه بچه هرچی زودتر بیاد بهتره ولی با وضع شما صبر کن تا کامل ترک کنه ولی حتکا دکتر برو وچکاپ زنان اینا رو داشته باش 

2740

من تجربه ای در رابطه با موضوع همسرتون ندارم ولی سن تا ۳۵ ۶ سالگی مناسبه برای بچه آوردن ولی اگه میخوای دیرتر بچه دار شی از الان برو آزمایشارو بده که خدایی نکرده تنبلی تخمدان کیست چیزی نداشته باشی که اگر داشتی از الان بری دنبال درمان تا موقعی که بخوای اقدام کنی

من تجربه ای در رابطه با موضوع همسرتون ندارم ولی سن تا ۳۵ ۶ سالگی مناسبه برای بچه آوردن ولی اگه میخوا ...

من آزمایش هورمونی و سونوی رحم دادم تازگیا 

مشکلی نداشتم 

یعنی باید بدم باز؟

2706