2777
2789

مامانم  اخلاق تداره ک باهاش بسازم  کلن  نمیشه دهن ب دهنش بشی 

یه بیشعوره ک نمیدونستم چنین باشہ 

حالمو داره بهم میزنه 😢😢😢😢😢  ره پس و پیش ندارم 

ترجیځ  میدم  با آقایون این سایت  مشورت وراهنمای بگیرم ولی با  خانم های عقه باز پر ادعا  .مال.و تیتیش مامانی . خانم های ک ادعا برازندگی  دارند ک سنگ تموم میزارن مثلا ب خودشون .بابا خودت جمع کن  لامصب  نمیخا پز بدی براممممم یه شلوار گل منگولی پوشیده اوندی تو سایت زر زر میکنی . مثلا فهمیده هستی معلوم اززکدوم رگ ریشه ای  🙏  این فقد برلی خانوم های   بی وجدان 👿 کاربر هاچ بک سابق میدونم ک دیگ ب این ماشین نمیرسم قیدشو زدم😭😭ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ اگر ب فا......ال  نیک بگیرم شاید یک درصد بگم  به این ماشین ب دعاهای شما میرسمـ     🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاطر نجات از این وضع خودتو بدبخت نکن

با دقت انتخاب کن 

وگرنه اخلاق گند مامانتو تحمل کن چاره چیه 

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
اگه مورد خوبی هست ارع ولی اگه فقط هدفت فرار کردنه نه

مجرد بودم ب محۻ فرار  

ترجیځ  میدم  با آقایون این سایت  مشورت وراهنمای بگیرم ولی با  خانم های عقه باز پر ادعا  .مال.و تیتیش مامانی . خانم های ک ادعا برازندگی  دارند ک سنگ تموم میزارن مثلا ب خودشون .بابا خودت جمع کن  لامصب  نمیخا پز بدی براممممم یه شلوار گل منگولی پوشیده اوندی تو سایت زر زر میکنی . مثلا فهمیده هستی معلوم اززکدوم رگ ریشه ای  🙏  این فقد برلی خانوم های   بی وجدان 👿 کاربر هاچ بک سابق میدونم ک دیگ ب این ماشین نمیرسم قیدشو زدم😭😭ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ اگر ب فا......ال  نیک بگیرم شاید یک درصد بگم  به این ماشین ب دعاهای شما میرسمـ     🙏
بخاطر نجات از این وضع خودتو بدبخت نکن با دقت انتخاب کن  وگرنه اخلاق گند مامانتو تحمل کن چاره ...

اخه  شما از اخلاق مامانم خبر نداری اصلا تووخونه نظم نیس

اخه  شما از اخلاق مامانم خبر نداری اصلا تووخونه نظم نیس

خب ک چه

برای فرار با یکی ازدواج کنی اونم بدون شناخت بعد دوباره خدایی نکرده شکست بخوری برگردی خونه اولت

اون موقع اخلاق مادرت چندین برابر گندترم میشه 

تازه حرفو حدیث فک و فامیلم روش 

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚