2737
2739
من بعداززایمان دوسری بدجورشداوضاعم بعدازاون خودبه خود خوب شد البته بخاطر زخم و اینا ازداروهام استفاد ...

آرزو میکنم همیشه خوب باشید 

ببخشید ممکنه بفرمایید از چه داروهایی استفاده کردین که خوب شدین که تونستین ورزش رو شروع کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بعداززایمان دوسری بدجورشداوضاعم بعدازاون خودبه خود خوب شد البته بخاطر زخم و اینا ازداروهام استفاد ...

عزیزشما بعد زایمان چقد طول کشید خوب بشید منم بعد زایمان مبتلا شدم 

2728
2738
آرزو میکنم همیشه خوب باشید  ببخشید ممکنه بفرمایید از چه داروهایی استفاده کردین که خوب شدین که ...

عزیزم یه کرم بی حسی نوشت برام و شیاف گلیسیرین برا اینکه دفعم سخت نباشه و هرماه یه سری دارو داد گفت هرماه بایدعوض بشه روده عادت نکنه تاخوب بشی مثلا یه ماه شربت ملین داد یه ماه قرصشو داد تاخوب شدم وورزش رفتم دیگه نخوردم 

عزیزشما بعد زایمان چقد طول کشید خوب بشید منم بعد زایمان مبتلا شدم 

من دو سری بدجور یبوست سخت گرفتم بعداززایمان 

البته قبلش داشتم ولی به این شدت نبود 

تا بعدش ورزش شروع کردم و تحرک بالا داشتم گاهی توآب داغ مینشستم تادوباره اونجورنشم

من دو سری بدجور یبوست سخت گرفتم بعداززایمان  البته قبلش داشتم ولی به این شدت نبود  تا بع ...

زود خوب شدید یا زمان برد من ۸ماهه بعد زایمان خوب نشدم تقریبا بعد هردفعه چندین ساعت درد دارم

عزیزم یه کرم بی حسی نوشت برام و شیاف گلیسیرین برا اینکه دفعم سخت نباشه و هرماه یه سری دارو داد گفت ه ...

تندرست باشید 

مساله اینه من خوب خوب نمیشم که بتونم ورزش کنم الان سه ماهه که درگیرشم 

2706