2733
2734
عنوان

چرا خواهرم اینجوریه؟؟ 😓

133 بازدید | 10 پست

من یه خواهر بزرگتر دارم که 35 سالشه، از نظر مالی مستقل نیست و وابسته به پدرمه و تا حرف ازدواج و خواستگار میاد وسط، اصلا حالتش عوض میشه و میگه اصلا نمیخوام ازدواج کنم اینطوری هم نیست که بگیم کسی رو دوست داره یا داشته!! اصلا اهل پسر و اینجور چیزا نیس و کلا دوس نداره زیاد از خونه بره بیرون،بهش میگم خواهر من مثلا ده سال دیگه خودتو کجا میبینی...میگه هیچ جا! خودم میدونم که باید بره پیش روان شناسی چیزی...به نظرتون چرا انقد گارد داره نسبت به ازدواج؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
روان شناس و برای این گفتم که هیچ چیزی توی آینده خودش نمیبینه، به هر حال نگران میشه آدم 

حتما تنبله

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2738