2737
2739

دوستان من توی دوران عقد هستم تقریبا پنج شیش روز مونده به پریودم رابطه مقعدی داشتم و کاندومم استفاده کردیم، بعد دو روز پریودم تاخیر داشت از استرس زیاد بی بی چک زدم و بعد چهار پنج دقیقه هاله انداخت همون روز رفتم ازمایش دادم و عدد بتا دو بود ولی چون پریود نشدم و خیلی استرس هم داشتم بعد دو روز ازمایشو تکرار کردم و عدد بتا شد یک و فرداش پریود شدم ولی پریودم خیلی سبک بود نسبت به همیشه فقط روز اول خونریزیم زیاد و همراه با لخته و درد خیلی خیلی زیاد بود، من تقریبا بعد یک هفته از پریودم تکرر ادرار گرفتم و کمی لاغر شده بودم و ازمایش بتا دادم بازم منفی بود زیر یک بود دو سه بارم بی بی چک زدم بعدش و منفی بودن ولی این استرسه با من موند نمیدونم واقعا چیکار کنم از نظر روحی داغون شدم و از دیشب تا الانم یکم احساس میکنم معدم بهم ریخته البته احساس سرماخوردگی هم دارم چون صدام کلا گرفته نمیدونم واقعا از علائم بارداریه یا نه خیلی میترسممممم🥺هنوز پنج شیش روز مونده به موعد پریودم و دیگه تو این ماه هیچ رابطه ای نداشتیم، لطفا بدون مسخره کردن راهنماییم کنید اگه تجربه ای دارید ممنون میشم واقعا حرفاتون خیلی میتونه کمکم کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.