2733
2734
عنوان

خوش بحال بلاگرهاااا😭😭

116 بازدید | 11 پست

چ زندگی های شاهانه ای دارن 

لباساشون خوردناشووووون 😭😭😭😫 ما یه بستنی کیم رو باید قسمت کنیم😐

چند روز پیش رفتیم پیتزا بخوریم پیتزای ۲ نفره ک ۹۰ بود شده بود ۱۲۰

هیچی دیگه برگشتیم 😔

خیلی دلم گرفته از این دنیای نامرد ک حرف اول رو پول میزنه😭😫

اصلا اعتقاد ندارم زندگی بلاگرها نمایشه و فلان 🫤باشه اصلا نمایشه و کلی دعوا دارن و ....

ولی مگه ماها دعوا نداریم ؟ ولی در عوض اونا کلی سفر میرن و میخورن و میپاشن 

😭😭😭😭

آرامِش اَفسانَست ما زاده ی دَردیم..🕊

کجایی پیتزا ۱۲۰ تومنه؟

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیتزای خوب تو شهر ما ۳۰۰ و خورده ای ۴۰۰ عه

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
2728
خب بلاگرا از سرکیسا کردن مردم پولدار شدن دیگه دیدنو و لایک کردنو کامنت گذاشتن ماها پولدارشون کرد،پول ...

چجور برکت نداره؟ اونوقت شوهر من مثل سگ صبح تا شب جون میکنه برکت داره؟ ن والا نداره 

آرامِش اَفسانَست ما زاده ی دَردیم..🕊
2740