2733
2734

پسرداییم خواستگارمه سربازه یک سال دیگه تموم میشه

خالم گفت داییت گفته نظرت چیه منم گفتم نمیخوام جواب منفیه خیلی اصرارکرد که پسرخوبیه و...اوناهم عجله واسه جوابت ندارن فقط بدونن اگه نمیخوایش دنبال عروس بگردن

منم گفتم نه نمیخوام

خالم گفت حالا الان نظر قطعی نده حتی اگه جوابت منفیه بگو میخوام فکر کنم هنوز زوده  واسه تصمیم گیری شاید چن سال دیگه نظرت عوض شد

منم دیدم خالم زیاد اصرار میکنه گفتم باشه همینو بهشون بگو

الان پشیمونم این حرفو زدم چون داییم وزنداییم همش بهم زنگ میزنن تا قضیه تموم نشده فکرم درگیره که چیکارکنم اونا خیلی امیدوارن این حرفو خالم بهشون بزنه مطمئن تر نشن ؟؟

یه جورایی توفامیلم همه از این باخبرن

امسال یازدهمم ۱۷ سالمه

پسرداییم ۲۳ سالشه

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم خودت بهشون بگو نظرت رو

خب خودشون مطرح نکردن 

فقط به خالم گفتن یه طوری ازش بپرس که راضی هست یانه

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
2738
فقط ۱۷ سالته!!!!

اره اونکه خیلی زوده

بابامم اجازه نمیده

اونا هم اگه بخوان بیان ۴ یا۵ سال دیگه ست

بنظر من اشتباه کردی 

من که خودم ارتباط مستقیم ندارم به خاستگارام ولی پدرو مادرم یا بقیه میکم که بگید نه قصد ازدواج نداره 

میپرسن چرا میگم بگید تا درسشو تموم نکرده ازدواج نمیکنه 

میگن که منتظر میمونیم میکم بگید نه من کوچکترین قولی به کسی نمیدم و نمیدونم فردا زنده ام یا مرده چه برسه به چند سال بعد 

توام امیدوارشون کردی جواب کن برن به زندگیشون برسن گناهه

شرایط پسر داییت چه جوریه؟

هیچی نداره😂فقط موتورداره فعلا هم سربازه

لیسانس داره

ولی چند بار خونه داییم بود نمیتونست عصبانیتشو کنترل کنه حتی توی جمع واکنش خیلی بدی نشون میداد

خب خودشون مطرح نکردن  فقط به خالم گفتن یه طوری ازش بپرس که راضی هست یانه

هر دوتون بچه اید فعلا به فکر درس باش تعجب میکنم بزرگترهاتون چقدر سرخوشن 

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
نباید این کارو میکردی تو جواب قطعی ندادی ولی بعداً میگن خودت بله گفتی و قبول کردی به نظر من درستش ک ...

یعنی بعدا به خالم بگم بهشون بگه جوابش منفیه

خودمم حس میکنم اینطوری بگه بدترمیشه 

البته تاالان خالم به داییم گفته چون خیلی باهاش جوره

چطوری جمعش کنم؟

2706