2752
2734
دلیلتونم بگین لطفا 

دلیل اینکه ازدواج بخای بکنی اینک ادم درست خودت پیدا کنی و زندگی خیلی اوکی ای تجربه کنی سخته و خب این دست توهم نیست ولی مهاجرت میتونی بری ی کشور اوکی زندگی خوبی رو تقریباً داشته باشی با تلاش های خودت 

بنظرم خوب فکر کن مهاجرت هم سختی های خودشو داره مهاجرت برا کسی خوبه که خیلی پولداره تا اونجا مثه ادم زندگی کنه چون اگه پول نداشته باشی خیلی بهت سخت میگذره ، و ممکن اونجا اصلا فرد مورد نظرتو پیدا نکنی و تنها بمونی گفتم ممکنه.

👩‍💻
2731
چند سالته؟

۳۱ 

متاهل هستم و ی بچه ۴ ماهه دارم 

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
همه که میگن برو محض اطلاع خارج از کشور اینطوری نیست که بری خیلی رفاه زندگی میاد پایین تا جا بیوفتی چ ...

والا ما الانشم رفاه نداریم صبح تا شب تو خونه ایم 

فکر میکنم باید از طریق سرمایه گذاری یا کاری مهاجرت کنید 

سرمایه گذاری چقدر پول میخواد؟

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
همه که میگن برو محض اطلاع خارج از کشور اینطوری نیست که بری خیلی رفاه زندگی میاد پایین تا جا بیوفتی چ ...

خب طرف کار پیدا میکنه بعد میره ، یا دانشجویی میره 

🤍بنگر و بشنو ، بگذر و بِه شو .. 🕊                               
2706