2733
2739

سلام دوستان

خیلی دیدم توی نی نی سایت ازحس ششم سوال میپرسن ف ال میگیرن و...چیزایی که میدونم واقعا الکیه واگه برخلاف خواستمون بگن دلمون میشکنه واگه موافق خواستمون باشه امیدمیگیریم وگاهی این امید پوچه وبعدیه مدت سرخورده میشیم

خودمم همه راه های ف ال ودعا وحس ششم و...رو رفتم چون یه زمانی شرایط روحی بدی داشتم وبه هرچیزی متوسل میشدم بلکه امیدی بهم بده

امادیدم الکیه

حالاخواستم یه راهی بهتون یاد بدم که خودم و خیلیارفتیم ودرست بوده

این روش ازخودمم نیست..کاملا علمی هست وتومفاتیح هست.تو حاشیه صفحه 893

با عنوان دیدن مطلب خود درخواب

کامل کامل باید انجام بدید.هرخطایی ممکن نتیجه خوابو غلط نشون بده

1_با بدن پاک ( هیچ غسلی گردنتون نباید باشه .درجریان هستید غسل باکاشت ناخن مژه و...باطل.اینکه دل مااونطورمیگیه و...رومن کارندارم...نجس هم نباشید.پریودنباشید)

2_لباس پاک

3_رختخواب پاک

4_وضو بگیرید

5_روبه قبله بنشینید وسوره شمس 7بار بعد سوره لیل 7بار بعد سوره تین 7بار بعد سوره توحید 7بار بعد سوره فلق 7 بار وبعد سوره ناس 7 بار بخونید

6_سریع برید تو رختخواب و فاصله نندازید و حرف نزنید و رو به قبله بخوابید(روب هقبله یعنی قسمت جلو بدنتون روبه قبله باشه وقتی تنظیم بشید روی دست راست میوفتید...پس روی دست راست باید باشیدوتازمانی که خوابتون نبرده روی همون وضعیت بایدباشید )

7_سریع نیت کنید وبخوابید( نیت باید واضح باشه نپرسید من سرکارمیرم حقوقم 10تومن به بالاس همکارام بودن؟؟نپرسید باعشقم عروسی میکنم اخلاقش خوبه سرکارمیره خانوادش دوسم دارن؟سوال واضح یعنی یه سوال.مثلا باعشقم عروسی میکنم؟؟؟سر فلان کارمیرم؟؟خونه میخرم؟؟فلانی دوسم داره؟فلان مشکلم حل میشه؟بیمارم حالش خوب میشه؟)(به نیتتون هم دیگه فکرنکنید حالایه سریا میگن توبه هرچی فکرکنی همونو خواب میبینی بخاطراین میگم.هرچندکه من اینو توهمه مواقع قبول ندارم.گاهی ممکن تاثیربذاره گاهی نه.امادرکل زمانی بخونیدکه خوابتون میاد ووقتی رفتین تورختخواب سریع خواب برید)

8_نتیجه سوالتون توخواب نشون داده میشه...گاهی شب اول گاهی شب هفتم(یعنی اگه شب اول دیدی شب دوم ادامه نده.اگه شب دوم دیدی شب سوم ادامه نده.اگه شب سوم دیدی ادامه نده وهمین وضعیت تاشب هفتم.وتازمانی که ندیدی بایدهرشب بخونی اون مراحلو ازشب اول تاشب هفتم ممکن ببینی.بایدهرشب اجراکنی وبخونی تاببینی.اگه تا 7شب نشون دادن که بهتر.نشون ندادن جاتونو عوض کنیدیابگیدکسی انجام بده براتون)

توضیحات اضافه

تونی نی سایت اکثراگفتن عین خواب اتفاق افتاد.اندک شمارم گفتن اتفاق نیوفتادیابرعکس شد

دلایلیش چیه

1_ممکن هرکدوم ازاون مراحل رواشتباه انجام داده باشن

2_به گفته کارشناس دینی اگه اون صداها یاادم هایی که توخواب مثلامیگن به خواستت میرسی نمیرسی معصومین باشن تعبیرداره درغیراینصورت ممکن احنبه یاشیاطین بخوان مشغولت کنن پس ممکن بشه ممکن نشه

یه خانم کارشناس دینی گفت قبل این مراحل میتونی مثلا ایه الکرسی بخونی.سنجاق بخودت وصل کنی..چون اگه اهن بهت وصل باشه اجنبه اذیت نمیکنن

به پیشنهاد من یه سنجاق به لباست وصل کن یه قران هم بذاربالای سرت

دراخر برای منم خیلی دعاکنید که به خواسته های دلم امسال یا اوایل سال اینده برسم وخوشبخت وعاقبت بخیر بشم وسلامتی عزیزام

خدایااااا شکرت...

بچه ها میدونم طولانی اما ارزش انجام دادن داره.خودمم انجام دادم دوموردش همون شد.ویه موردهنوز اتفاق نیوفتاده

واینکه هرسوالی بود ازم بپرسید

اصلاترس نداره اصلا اصلا اصلاا خودم بارهااانجام دادم

الانم سرکارم کامنت بذارید من برسم خونه جوابتون رو میدم

خدایااااا شکرت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها میدونم طولانی اما ارزش انجام دادن داره.خودمم انجام دادم دوموردش همون شد.ویه موردهنوز اتفاق نی ...

ببین 

من دو تا اتفاق برام افتاد که از قبل تو خواب دیدم 

تقریبا هر کدوم دو ماه بعد اتفاق افتاد حالا تازگی یک خواب جدید دیدم 

که هر سه در مورد یک موضوع بوده 

شما تعبیر خواب بلدی ؟

ستاره ها تو تاریکی میدرخشن🪐
2728
ببین  من دو تا اتفاق برام افتاد که از قبل تو خواب دیدم  تقریبا هر کدوم دو ماه بعد اتفاق ...

خیر بلد نیستم

با روش کشف مطلب؟

بله رویا صادقه هست خودمم‌گاهی دیدم

خدایااااا شکرت...
میشه خوابت رو بگی چی بود چی شد ؟؟؟

ببین‌عزیزم یکیش هنوز اتفاقا نیوفتاده

اما دوموردشو میگم...برادرزادم‌مریض بود‌یه چیزی تو بدنش دیده بودن.ماهم‌نگران واسترس‌نکنه توده باشه..منم‌حال بد خوندن و نیت کردم‌خدایا چیه که هیچکسی متوجه‌نمیشه از پزشکال توده سرطان یاچیزی..میخواتستم‌یعنی نشون بدن مشکلش چیه

صدایی گفت‌گفت خوبه...چندماه گذشته.خداروشکر توده نیس.یاعفونت یا روماتیسم معلوم‌نیس اما سرطان نیس

یه مورد داداشم بستری بود بیمارستان یه چیزی دیدم‌گفت خدا شفاش بده.گفتم یعنی چی یعنی سرطان یا نه...اما خب بستری شد جواب اولیه اومد گفتن سرطان‌تا جواب نهایی بیاد

خدایااااا شکرت...
2738
سلام...اگر کسی شرایط انجام هفت شب پشت سرهم رو نداشته باشه چی؟؟ من هفته ای دوبار شیفت شب ،سرکارم

عزیزم‌نگفتم‌حتما ۷ شب چون تومفاتیح نوشته تاهفت شب وقت هست.دوخانم اینجا گفتن نه باید حتما ۷شب بخونی نتیجه نهایی شب هفتمه..اما تومفاتیح وکارشناس دینی مرسیدم اینو نگفتن.شما شب اول دیدی ادامه نده...بخون‌انشاءالله شب اول میبینی...حتما برام‌تعریف کنید نتقجه حوابو که چی دیدین

خدایااااا شکرت...
میشه خوابت رو بگی چی بود چی شد ؟؟؟

درکل تومدتی نه بستری بود الان خداروشکر مرخص همه‌دست به دعا که خدایا شفاش بده..فعلامرخص تا جواب نمونه برداری بیادکه تشخیصدقیق بدن.که انشاءالله سرطان نباشه..براش دعاکنید

اسمش غلامحسین هست

اما درکل چیزی نه دیدم‌خدا شفاش بده درست بود.مریض بود ۳هفته بستری بود و بهش خون تزریقمیکردن‌ازمایش دارو تا وضعیتش بهتر شد

اما برادر زادم گفتن خوب میشه.اونم‌الحمدلله توده نبود.ووضعیت درد پاهاش بهتر شده و حتی ازمایشش که یکم‌بالا بود عفونت ابنا هم به مرور داره کمتر اولش میشه

اینجا هم‌به‌چندنفر گفتم و دقیقا همون شد از جملخ ازدواج یا تعیین جنسیت..ففط یه مورد گفت برعکس شده که ممکن‌دلیلش همون‌چیزاباشه که گفتم.اخه خیلی اصرار روی فرزند پسر بود..خواب پسر دبد اما دختر شد...و اما بهش گفتن بچت احتمالا مشکل‌دداره ناراحت ازمایش ژنتیک انجام‌داد‌‌..خلاصه باز کشف زدم‌بچم‌سالمه.توخواب بهش دختر سالم‌نشون‌دادن.و گفت فرداش زنگ زدن گفت دخترت سالمه خداروشکر

من‌ازخیلیا پرسیدم‌اکثرا گفتن‌همون شده.اندک شمار گفتن برعکس گه دلایلشم گفتمت

خدایااااا شکرت...
خیر بلد نیستم با روش کشف مطلب؟ بله رویا صادقه هست خودمم‌گاهی دیدم

نه همین جوری خواب دیدم

اتفاق افتاد 

کسی رو نمی شناسین که بلد باشه؟

شماره تلفنی چیزی

ستاره ها تو تاریکی میدرخشن🪐
گفتی یه روش علمیه؟ منبعش رو هم میگی؟ غیر از مفاتیح

ببخشید علمی‌نه.منظورم‌منبع داره..یه مفاتیح قدیمی داریم اونجا نوشته.اونجاهم‌نوشته جوارالمنثوره

یه روش دیگه‌هم هست سوره زلزال انگار توکشکوله..من‌یه شب‌اونو‌انجام‌دادم البته من‌خود‌منبع اصلی روندیدم طبق گوگل..بعدصدایی گفت برم‌حرف بزنم‌گفتم‌نه...بیدارشدم‌هی گفتم چراندیدم‌چراندیدم‌بعد خواب رفتم طرفا ۷اینا بود.صداهه گفت برنمیگرده...بعدخیلی بهم‌ریختم‌یادمم‌نمیاد دعابعدشو خونده بودم یانه..یااینگه تو کشکول دقیق چی نوشته...بعدهمین روش رو انجام دادم‌هم‌خودم هم‌دوستام یه جواب رو دیدیم..من‌خود مفاتبح رو خوندم.اما‌گشکول ندارم‌ببینم واقعا چی نوشنه.اما یه بار دبگه باز سوره زلزال رو همینطوری خوندم اما‌دعا‌بعدشم‌خوندم.بار اول یادم‌نمیاد‌خوندم‌یانه...توخواب چهره‌نشونم‌ندادن اما توخواب با همسرم دوست بودم..احتمال دادم‌اشتباه بود‌.بچه‌هاتونی نی سایت خیلی روش ها گفتن منبع نداره گاهب درست بودا گاهی نه...امااین‌تومفاتیح نوشته شده

خدایااااا شکرت...
2706