2737
2739

اصلا اینجوری نمیشه لعاب میندازه و غلیظ میشه ولی اینسری با اینکه اب خورشتم اخراشه که خشک بشه ابکیه 

رقیق رقیق انگار تو اب روان سبزی ریختی! 

یکم ارد با اد قاطی کردم ریختم 

چرا اینجوری میشه بعضی وقتا ؟؟؟؟

قورمه سبزی حرمت داره 

اخه ارد 😐👌

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .

ترکیب سبزیت خوب نیس

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
اره سبزی خشک و خیس قاطی پاتی بود  بعدم نمیدونم شک افتادم نکنه بجای سبزی قرمه سبزی جعفری ریختم& ...

همون دیگ سبزی خوب باعث لعاب خورشت میشه

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...