2733
2734

شاید اونجوری حالم بهتر شه🥲🤍

خواستم قبلش این تاپیکو بزنم و درمورد تاپیکی که ترکید بگم که شاید اینجوری یه سری سو تفاهم ها رفع بشه

میدونم کاملا اشتباه کردم که اون تاپیکو زدم اما اصلا فکرشو نمیکردم این همه بره جلو و اینکه دلیل زدن تاپیکم این بود که واقعا یکی دو روز بود ذهنم درگیر بود که ایا فقط خودم این حسو نسبت به بعضی از کاربرا دارم یا نه بقیم همینجورین

و اگر صفحه اول تاپیکمو دیده باشین گفته بودم اسم کاربری رو نیارین و تا اونجایی که نظراتو خوندم ندیدم اسم کاربری رو بیارن و از یه جایی به بعد فقط به شوخی و خنده رفت یهو یکی بحث تاپیکو به ممنوعه کشید و تاپیکم ترکید😑

ولی خواستم بگم که من اینجا نه با کسی خصومت شخصی دارم نه هیچی اما اینکه بعضیا شروع کردن به توهین کردن به من واقعا حالمو بد کرد چون نه سر پیاز بودن نه تهش طرف یه تاپیکم نداشته بعد میگه عقل نداری و‌‌‌‌‌..‌.

خلاصه فقط میخوام بگم اگر باعث ناراحتی کسی شدم معذرت میخوام

خدانگهدار شاید برای همیشه و شایدم برای مدتی🤍🫂

چندماه پیش که کاربری قبلیم (مامانجانم) ترکید من این کاربری رو ثبت کردم و اون موقع چون حال روحیم خوب بود واقعا انرژی مثبت بودم،نمیدونم کسی کاربری مامانجانم رو یادش هست یا نه اما عادتم بود که هرشب میومدم درمورد روزمرگی هام و حال خوب تاپیک میزدم یه وقتاییم افسانه یا داستان های واقعی میذاشتم. این اسم کاربریو انتخاب کردم چون با حال اون موقعم همخوانی داشت اما بعد یه مدت کوتاهی دوباره افسردگیم شدید شد و دوباره حالم بد شد و دیگه انرژی نداشتم که حال خودم رو خوب کنم و به بقیه منتقل کنم🥲اینکه دیگه این کاربریم مث کاربری قبلم نیس اینکه حال دلم خوب نیست و مشکلاتی دارم که اجازه نمیده انرژی مثبت باشم دست خودم نیست.اینکه بعصی از تاپیکام ناراحت کنندس هی نیایین بگین که برعکس اسمت پراز انرژی منفی هستی چون واقعا ناراحت میشم و هر کسی میدونه همه ادما یه جاهایی از زندگیشون غمی دارن که اجازه حال خوب رو بهشون نمیده🥲

دختر جان فرار نکن

اونم یه تجربه بود 

به نظر من خیلی مهمه که بدونی قصد بدی نداشتی و بدونی قصد خودت توی این سایت مهم نیست خیلی ها کمین کردن عقده ها و ناراحتی شون رو توی تاپیک بقیه بیان کنن

باعث شد منم خیلی کاربرا رو بهتر بشناسم

بمون و از تجربه ات استفاده کن 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دختر جان فرار نکن اونم یه تجربه بود  باعث شد منم خیلی کاربرا رو بهتر بشناسم بمون و از تجربه ...

قشنگترین و با کلاس ترین کاربر نی نی سایت اوپرای عزیز و دوست داشتنی خودم❤️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

من چندتا ریپلای داشتم تااومدم بخونم تاترکیده چی شد،اسم کسی اوردن مگه

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞خوشبخت کسی است که شکوه رفتارش آفریننده لبخند زندگی در چهره دیگران باشد🤞صداقت در مقابل سیاست دیگران سادگی است و سیاست در مقابل صداقت دیگران خیانت.🤞زندگی حکایتی است که هم می‌تواند توسط یک ابله روایت شود، هم توسط یک پارسا.🤞اگر حق با شماست، خشمگین شدن نیازی نیستو اگر حق با شما نیست، هیـچ حقی برای عصبانی بودن ندارید 🤞گاه در زندگی، موقعیت هایی پیش میآید که انسانباید تاوان دعاهای مستجاب شده خود را بپــردازد🤞درصد کمی از انسانها نود سال زندگی می کنندمابقی یک سال را نود بار تکرار می کنند.…🤞هیچ انتظاری از کسی ندارم!و این نشان دهنده ی قدرت من نیست !مسئله، خستگی از اعتمادهای شکسته است🤞بچه بودیم،دخترا عاشق عروسک بودنو پسرا عاشق مردهای قوی.بزرگ که شدیم، دخترا عاشق مردای قوی شدن و پسرا عاشق عروسکها🤞
دختر جان فرار نکن اونم یه تجربه بود  باعث شد منم خیلی کاربرا رو بهتر بشناسم بمون و از تجربه ...

فرار نمیکنم مدت ها بود خواستم برم اما وابسته سایت بودم الانم بهونه ای دارم برای دور شدن از اینجا چون حس میکنم حالم بهتر میشه

و اینکه من بازم از شما بابت سوتفاهم معذرت میخوام اما من واقعا حتی کاربری شمارو نمیشناختم زیاد و منظورم نبودین

چندماه پیش که کاربری قبلیم (مامانجانم) ترکید من این کاربری رو ثبت کردم و اون موقع چون حال روحیم خوب بود واقعا انرژی مثبت بودم،نمیدونم کسی کاربری مامانجانم رو یادش هست یا نه اما عادتم بود که هرشب میومدم درمورد روزمرگی هام و حال خوب تاپیک میزدم یه وقتاییم افسانه یا داستان های واقعی میذاشتم. این اسم کاربریو انتخاب کردم چون با حال اون موقعم همخوانی داشت اما بعد یه مدت کوتاهی دوباره افسردگیم شدید شد و دوباره حالم بد شد و دیگه انرژی نداشتم که حال خودم رو خوب کنم و به بقیه منتقل کنم🥲اینکه دیگه این کاربریم مث کاربری قبلم نیس اینکه حال دلم خوب نیست و مشکلاتی دارم که اجازه نمیده انرژی مثبت باشم دست خودم نیست.اینکه بعصی از تاپیکام ناراحت کنندس هی نیایین بگین که برعکس اسمت پراز انرژی منفی هستی چون واقعا ناراحت میشم و هر کسی میدونه همه ادما یه جاهایی از زندگیشون غمی دارن که اجازه حال خوب رو بهشون نمیده🥲
قضیه چیه؟ چه تاپیکی؟ 

یه تاپیک زدن در مورد اینکه در مورد بعضی کاربرا حس خوبی ندارن

خب این تاپیک ها هیچ وقت عاقبت خوش نداره

خیلی کاربرا عرصه رو برای بیان مسایل شخصی شون مناسب دیدن

برای خود من جالب بود کسی که توی تاپیکهام حضور فعال داره و گاهی قربون صدقه هم میره توی اون تاپیک میگفت وای اره فلانی خیلی بهمانه و اشاره نمیکنم ولی اول اسمش خ هست 🥲

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

اینجا خاصیتش اینه تا یه حرفی میزنی فوری یه عده جو میدن و میشن کاسه داغ تر از آش

اما اینکه شما میخواید برید هم اشتباهه 

دنیا پر از آدمهای اینطوری و حق به جانبه اونا رو میخوای کجا بری ؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706