2737
2739
عنوان

ازدواج

98 بازدید | 21 پست

سلام دوستان

من با نامزدم در ارتباطم و ایشون تقریبا بهمن ماه خواستگاری کردن و ازمایش دادیم و جواب ازمایش مثبت شد و ایشون درجه یک فامیل هستن.. حقیقتش زیاد به دلم ننشست از زمانی که بله رو گفتم خیلی اضطراب شدید و نگرانی داشتم و وقتی برام کادو گرفتن(بماند کادو چی بودن) عذاب وجدان گرفتم ، و وقتی دعوتمون کردن برا ناهار واقعا حالم بد شد..حالا موندم این وسط میخوام خراب کنم من خودم دانشجو هستم و یه سال دیگه فارغ التحصیل میشم و شاغل نیستم و۲۳سالمه و شرایط پسر اینطوریه ۲۸ سالشه و کار نداره (دنبال کار هستن) و خونه رو پدرش براش خریده و زیاد وقت برا عقد نداریم تهش تا خرداد و اگه بخوام خراب کنم باید همین ماه خرابش کنم و مادرم فشار میارم به خودم که به پدرت بگو و تمومش کن و از دستم خسته شده..منم واقعا از زندگیم خسته شدم و اصلا امیدی ندارم و مشکل افسردگی رو دارم اونم متوسط..خلاصه اینکه زیاد به حرف مردم بها میدم و از طرفی میترسم این فرصت رو از دست بدم یا در اخر پدرم نذاره کار کنم یا راحت باشم واقعا عذاب میشه برام( این حرف مادرمه) از طرفی مادر پسر میگه من حواسم بهش هس و فلان و چیزی براش کم نمیذارم..الان اخرین بار شنبه هفته قبل باهاش تلفنی صحبت کردم و خودم زنگ زدم و از اون موقع تا الان هیچ پیامی نداد.. دلیلش چی میتونه باشه؟

ببخشید طولانی شد و لطفا سوالات بی مورد نپرسید لطفا یه نصیحت یا حرفی بزنید دلم اروم بش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
دلیل کافی برای بهم زدن داشته باش منطقی فکر کن ،چنتا تست شخصیت بدید خیلی مهمه بعد عقد کنید یا بهم بزن ...

اخه این اهل تست دادن نیس..البته نمیدونم تاحالا نپرسیدم

خب گفتم زیاد ازش خوشم‌نیومد و دوما کار نداره

عزیزم به عنوان یه خانم متاهل...ببین مثلا بگو از ۱۰۰درصد چقدر به دلت نشسته؟یا مثلا آدم زرنگی هست که دنبال کار باشه با جنم هست یا نه؟اصلا به حرف اینکه مادرش حمایت کنه پابند نشو.

اونم بهت بی احساسه ؟

عزیزم به عنوان یه خانم متاهل...ببین مثلا بگو از ۱۰۰درصد چقدر به دلت نشسته؟یا مثلا آدم زرنگی هست که د ...

من اولویت هام رو که نوشتم فک کنم ۲۳ مورد بود ۱۱ مورد رو داشت فقط! اوایل یه بار گفت من این حس عاطفی رو بهت دارم ولی یه هفته‌اس پیام نداده عجیبه

اخه این اهل تست دادن نیس..البته نمیدونم تاحالا نپرسیدم

حتما تست نیو ام بی تی ای رو بدید اگر نمیخوایید بعد از یه بچه بفهمید که بهم نمیخوردید در مورد همه چیزم باهاش حرف بزن اصلا رو در وایسی نکن 

2706