2737
2739
عنوان

تعیین جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 96 پست
هر چیزی زیادیش خوب نیست. رازیانه خیلی رو هورمونا اثر میذاره. من که دیگه خسته ام ناامیدم بریدم همش دا ...

چند وقته اقدامی چندسالته ؟

منم سنم بالاست خیلی غصه میخورم 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
این ماه اقدام پنجمه به امید خدا  خودم ۲۸ همسرم ۳۱

دوره هات چند روزه هست؟

من ۲۸ روزه ست همه میگن از ۱۴ مثلا تخمک گذاری هست.

اما من خودم میدونم بعداز پریودی فوری تخمک گذاری دارم.همون موقع اقدام میکنم.

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر اولم رو با یک بار دومی رو دوماه ولی نموند برام کورتاژ کردم سومی هم ۸ ماه تقریبا 

خداروشکر بی دردسر باردار شدی 

دومی هم پسره؟ شوهرم خیلی پسر دوست داره 

کاری کردی واسه پسر یا شد؟

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
2731
دوره هات چند روزه هست؟ من ۲۸ روزه ست همه میگن از ۱۴ مثلا تخمک گذاری هست. اما من خودم میدونم بعداز ...

قبل اقدام ۲۸ و ۲۹ روزه بودم 

اما این ۴ تا پریودی بعد اقدام همش نامنظم بود معمولا ۳۰ تا ۳۲ روزه میشه

نمیدونم چرا هرچی نذر میکنم توسل میخونم و ... فایده نداره

دختر پنج ماه که دیگه نذر نیاز نمیخواد.

ریلکس باش باردار میشی.

بعد بنظرم اصلا این چیزای گیاهی رو نخور.

یا اگه میخوری کم بخور.

طبعت رو بهم میزنی.

خواهرشوهر من یه مدت همش رازیانه میخورد دوتا دختر اورد.

وختر و پسر نداره ولی وقتی سالمی الکی این چیزارو نخور.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوره هات چند روزه هست؟ من ۲۸ روزه ست همه میگن از ۱۴ مثلا تخمک گذاری هست. اما من خودم میدونم بعداز ...

وآسه رابطه برنامه ریزی نمیکنم راستش از بعد پری هرروز ک پبش بیاد یه روز یا دو روز درمیون رابطه داریم معمولا

2740
خداروشکر بی دردسر باردار شدی  دومی هم پسره؟ شوهرم خیلی پسر دوست داره  کاری کردی واسه پسر ...

سه تاشون پسرن.

نه کار خاصی نکردم.

فقط طبع شوهرم گرمه.اهل دخانیات هم نیست.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر پنج ماه که دیگه نذر نیاز نمیخواد. ریلکس باش باردار میشی. بعد بنظرم اصلا این چیزای گیاهی رو نخ ...

پسر خیلی دوست دارم بخاطر شوهرم البته وگرنه فرقی نداره...شما کاری کردی پسر شد

قبل اقدام ۲۸ و ۲۹ روزه بودم  اما این ۴ تا پریودی بعد اقدام همش نامنظم بود معمولا ۳۰ تا ۳۲ روزه ...

منم وقتی میخواستم باردار بشم دوره ام چند روز بیشتر میشد این یه نشونه ی خوبه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سه تاشون پسرن. نه کار خاصی نکردم. فقط طبع شوهرم گرمه.اهل دخانیات هم نیست.

از کجا میدونی طبع شوهرت گرمه؟

خدا حفظشون کنه برات عاقبت بخیر بشن به حق جوادالائمه 

وآسه رابطه برنامه ریزی نمیکنم راستش از بعد پری هرروز ک پبش بیاد یه روز یا دو روز درمیون رابطه داریم ...

هرروز اسپرم ضعیف میشه.

دو روز یکبار داشته باش.

ببخشید قبلش معاشقه داشته باش.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم وقتی میخواستم باردار بشم دوره ام چند روز بیشتر میشد این یه نشونه ی خوبه.

خداروشکر یه نشونه خوب تو من پیدا شد😅

پسر خیلی دوست دارم بخاطر شوهرم البته وگرنه فرقی نداره...شما کاری کردی پسر شد

نه فقط از این داروهای گیاهی هیچوقت نخوردم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706