2733
2739

دوس ندارم جایی برم فقط گریه میکنم.. دلم واسه بچم میسوزه.. 🥀

_نـیست در دیـدهٔ مـا مـنـزلـتـی دنـیـا را ؛ مـا نـبـیـنـیم کـسـی را که نـبـیـند مـارا.. 💜_ قشنگم.. من و بابایی بی صبراته منتظر اومدنتیم..🧡

عزیزم چند روزه زایمان کردی؟؟

من دو هفتس زایمان کردم تقریبا تا یه هفته افسردگی داشتم و شبا حتما گریه میکردم خداروشکر بهتر شدم الان خیلی بهترم ودارم خودمو با شرایط وفق میدم خستگی داره وری برنامه میریزم که به همه کارام برسم به نی نی هم برسم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شروع کن به خوندن قرآن یاد گیری رو خوانی روان خوانی قرآن و اگه تواناییشو داری آروم‌آروم‌از سوره های کوچیک قرآن شروع کن و حفظشون کن

قرآن رو هم‌با معنی بخون

اپلیکیشن قرآن بیان‌رو دانلود کن

روی  هر آیه قرآن فشار بدی برات پخش تفسیر نیست به

تفسیر حاج آقا قرائتی خیلی روونو خودمونیه 

اینا تجربیات من بود برای خوب شدن اضطراب و افسردگیم

چرا میسوزه دلت😑بگیرش بغل نازش‌کن بوسش کن شیرش بده عشق کن 😌

چن گریه میکنه حوصلم نمیکشه 😭

_نـیست در دیـدهٔ مـا مـنـزلـتـی دنـیـا را ؛ مـا نـبـیـنـیم کـسـی را که نـبـیـند مـارا.. 💜_ قشنگم.. من و بابایی بی صبراته منتظر اومدنتیم..🧡
عزیزم چند روزه زایمان کردی؟؟ من دو هفتس زایمان کردم تقریبا تا یه هفته افسردگی داشتم و شبا حتما گریه ...

20روزه عزیزم.. 🥀

نمیدونم چیکار کنم دوش ندارم حتی کسیو ببینم

2738

پاشو عزیزم بچه رو بنداز کالسکه برو بیرون بچرخ 1چیز گوچیک برای خودت بخر 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
شروع کن به خوندن قرآن یاد گیری رو خوانی روان خوانی قرآن و اگه تواناییشو داری آروم‌آروم‌از سوره های ک ...

حتما انجام میدم فقط خوب شم.. بهترین روزارو ک باید با دخترم سپری کنم داره ب بدترین شکل میگذره

عزیزم تو بزرگترین رسالت زندگیتو انجام دادی و حالا میتونی به یه تیکه از وجودت یه دنیا عشق بدی

میدونم ولی واقعا فکر نمیکردم اینطوری بشه بعد زایمان چیزای دیگه تو سرم بود

حتما انجام میدم فقط خوب شم.. بهترین روزارو ک باید با دخترم سپری کنم داره ب بدترین شکل میگذره

بهتر از قرآن چیزی نیست

من دیدم‌حتی کسایی رو که مبتلا به ام‌اس بودن وقتی شروع به حفظ قرآن کردن بیماریشون خوب شده 

2706