2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شلوغ و هوای آلوده بافت قدیمی

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2742
عزیزم جاهای قیمت پایین کجاها میشه خونه خرید روی قیمت ۵ میلیارد در حد ۵۰ . ۶۰ متر شما میدونید؟

مهراباد بیا محله خوبیه 

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
2738
عزیزم جاهای قیمت پایین کجاها میشه خونه خرید روی قیمت ۵ میلیارد در حد ۵۰ . ۶۰ متر شما میدونید؟

بااینقیمت اسکندری نمیتونی خونه بخری، اسکندری جز خیابونی خوبه پایینه آزادیه

میتونی سمت جیحون و خوش و کارون بخری

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿

خیابان های اصلی شهرری مثل شیرمحمدی، ٢٤متری، روشن هم میتونید پیدا کنید

محله اصیل هست

مردمش خوبن

امکانات مغازه فروشگاه زیاد داره

من ساکن شهرری نیستم یکی دوسال اونجا زندگی کردم 

بستگان هستند هروقت میرم حس خوبی داره

الان خونه دوسه سال یخات نزدیک 60متر تو کوچه ی خوب سمت خیابون  کارون خوش بالاتر از دامپزشکی 5میلیارده

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
مهراباد قیمتا چجوریه

بزن دیوار بیین ولی خوب محله خوبیه یکم شلوغ هست ولی خیلی پایینم نیست. من می‌خوام اونجا خونه بخرم یه ۸۸ متری نوساز دیدم ۵.۵۰۰.   

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
2706