2733
2734

۳ الی ۴ ساله وصعیت اینجا همینه مستقیم پشت دیوار ما داره بنایی میکنه ک ب جهنم ی چیزی مته مانند داره دیوارو  سوراخ میکنه هی صداش میاد دیگ دارم روانی میشممممممم چجوری باید کاری کنم کجا زنگ بزنم کمک کنیییین

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

وای خدا لعنتشون کنه میگرنم عود کرد باز سر درد بیچارم کردهههههه

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
یه تذکربده

فایدهدنداره

چهارسال؟؟؟؟؟ !!!کاخ میساخت دیگه تموم شده بود شاید صدای دستگاه ماینر هست و داره کار غیرقانونی میکنه شایدم توخونش دستگاه تراشکاری و دوخت حرفه ای و اینجور چیزا اورده 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
۳ ۴ ساله داره بنایی میکنه؟

دنبال زیرخاکیه

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
2738
۳ ۴ ساله داره بنایی میکنه؟

اره احنقه گاو معلوم نیس چ غلطی میکنه هی خراب میکنه از نو نیسازه

بعضیا کلا مریضن. ما هم یه همسایه داشتیم سالها، شاید بیست سال، این با خونش ور میرفت! هر روز یه نمایشی با یکی توی کوچه راه مینداخت. درخت در خونه اونو قطع میکرد. بچه اینو میزد. دیوار اونو خراب میکرد و...

ما دورتر بودیم ولی خونه های دیوار به دیوارش حداکثر دوسال میموندن و از دستش فرار میکردن بس که اذیت میکرد. یادم انداختی باز میگم خدا لعنتش کنه.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

همسایه بالایی ما هم دوتا اسب تازه نفس و دونده داره تازه ترامبولین هم دارند واحد کنارمون هم دائم با اخرین صدا آهنگ های  میذاره حالا آهنگش هیچی صدای دوپس دوپس آهنگ اذیت میکنه جوری که گاهی تو حال خونه ما نمیشه تلفن حرف زد

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
بعضیا کلا مریضن. ما هم یه همسایه داشتیم سالها، شاید بیست سال، این با خونش ور میرفت. ما دورتر بودیم و ...

وای اشکم درومده 

2706