2733
2734
عنوان

چرا همه میگن منو عروسیت دعوت کن؟

282 بازدید | 29 پست

برای خواهرم اینجوری نبود

اما الان همه حتی همکار مامانم

خواهر شوهرای خاله م میگن مارو دعوت. کن

گفتم باشه حالا خواهر شوهرای  خخواهر شوهرای خاله م به مامانم گفته بودن ماهم دعوتیم؟ 

یا داییم ک زیاد جایی نمیره زنگ زده یادتون نره1هفته قبل بهم خبر بدید یا خاله هام 

یا حتی دختر عموم ک از من بدش میاد هی میپرسه کی عروسیته لباس بگیرم و... 

یا خونه اجاره کردیم هی بقیه میپرسن بعدا مارو هم دعوت میکنید؟ 

دلیل این همه، اشتیاق چیه؟ 😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قبلا عروسی زیاد بود الان خیلی کم شده همه منتظرن دعوت شن برن عروسی شما هم اگه نمیتونی دعوت کنی جدی نگیر نهایت بعدش میگی تعداد معمونامون محدود نتونستم دعوت کنم 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2740

هوس قر کردن

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
2706