2737
2734

خونه نوسازه تو بالاشهره تقریبا  خیلیم خوشگله و مدرنه بین تموم خونه های اون منطقه تکه میان نگا میکنن خونه رو اوکی میدن خیلی هم خوششون میاد بعد که پاشونو از خونه میزارن بیرون منصرف میشن الان یک ساله چیکار کنیم دعایی چیزی دارید بخونم 

کاربری دست دو نفر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قيمت 

كسادي بازار ملك و خونه 

بعضي وقتا خونه به حدي خرج شدس كه واسه طرف نميصرفه 

به همه املاكيا سپردن صد در صد اشتباهه و خونه رو لوس ميكنه ديدم هيچ كدوم روش كار نميكنن يا وقت نميزارن چون نونشون هزار جا تقسيم ميشه

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
یه کم قیمت پایین تر بده رو هوا میبرن

یه وقتایی کلا نمیشه..ما بنگایی میگه حیف نفروشین ما حاضریم صدتا زیر قیمتم بدیم.حتی گفتیم با ماشینم تاق میزنیم

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
گرونه حتما

آره یه مقدار گرون خوب هست ولی میارزه سرش زحمت کشیده شده ولی خوب میگم کلا موافقت میکنن بعدش بی دلیل منصرف میشن چند روز پیش حتی طرف به عنوان پیش پرداخت ماشینشو داد بعد منصرف شدن کلا کنسل شد

کاربری دست دو نفر
آره یه مقدار گرون خوب هست ولی میارزه سرش زحمت کشیده شده ولی خوب میگم کلا موافقت میکنن بعدش بی دلیل م ...

ببين طرف هم واسه پولش زحمت كشيده كسي بي گدار به اب نميزنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
قيمت  كسادي بازار ملك و خونه  بعضي وقتا خونه به حدي خرج شدس كه واسه طرف نميصرفه  ب ...

اره به همه بنگاه‌های شهر سپردیم ماشینمون تو دیوارو شیپور کشوری گزاشتیم اصلا هیچی ب هیچی

کاربری دست دو نفر
اره به همه بنگاه‌های شهر سپردیم ماشینمون تو دیوارو شیپور کشوری گزاشتیم اصلا هیچی ب هیچی

خب همينه 

اين حالا حالا ها اب نميشه 

كارتون از پايه اشتباهه 

يك نهايت دو املاكي مورد اعتماد كفايت ميكنه 

بيشتر لوس ميشه و ميمونه رو دستتون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو اینترنت سرچ کن دعا هست. آیات قرآنه بنویس بذار تو ماشین و خونه. من نوشتم حتی تو ماشینم نبرده بودم ...

سلام عزیزم چندتا دعا میاره کدوم رو بنویسم یه اسکرین ازش میفرستی از دعایی که شما نوشتید

کاربری دست دو نفر
2706