2733
2734
عنوان

خونه و ماشینمون ب فروش نمیره چیکار کنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 19 پست

اونا میان پیش سما 

بعد میرن ده تا جای دیگه میبینن ارزون تره جا دیگه میگیرن.

تو یکم ارزون بدی تو دیوار و شیپور بزاری 

و بنگاه ها بگی ارزون بزارن میخرن

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی ماهم می‌خواستیم خونمون رو بفروشیم ، از یه کانال مذهبی معتبر این دعا رو پیدا کردم.

گفته شده بود نه روز بخونی و توسل به امام جواد کنی ،

من هفت رو خوندم و یادم رفت بقیه شو بخونم، حقیقتش یکم هم ناامید بودم،

گفتم فایده نداره،

باورم نمیشد دقیقا روز نهم برای خونه مشتری اومد ، روز دهم هم رفتیم پای معامله،

قیمت خوب هم فروختیم.

مگه میشه همه اینا اتفاقی باشه،

قطعا قدرت دعا و توسله...

ان شالله شما هم به قیمت خوب خونتون رو بفروشید

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

والا مام یه زیرزمین خریدیم برای سرمایه گزاری 

بعد سند هم داره

سود که نکرد هیچ کلی هم نوسازش کردیم 

اما فروش نمیره 

تازه زیر قیمت میدیم

هر کس بخره میتونه با سند وام بگیره ۵۰۰ وام میدن ۲۰۰ از جیبش بزاره 

ما فقط چون میخواییم پول بزاریم روش خونه بزرگ تر بخریم 

میفروشم وگرنه جون میده برایکارگاه و انباری 

چه بگم که زیر کف قبمت فروش نمیره

2731
اسی ماهم می‌خواستیم خونمون رو بفروشیم ، از یه کانال مذهبی معتبر این دعا رو پیدا کردم. گفته شده ب ...

💎 مخصوصا #فروش #ملک و #منزل 💎

✅ از امور مجربه توسل به امام جواد(ع)می باشد آن را چهارده مرتبه در نه روز بخوانید برای رسیدن به حوائج و خصوصاً (فروش منزل و ملک و ازدواج کردن )مجرب است.

اَللّٰهُمَّ اِنّی اَسْئَلُکَ بِحَقُّ وَلیِّکَ مُحَمّدِبْنِ عَلِیٍّ اِلاّٰ جُدْتَ بِهِ عَلَیَّ مِنْ فَضْلِکَ وَ تَفَضَّلْتَ بِهِ عَلَیَّ مِنْ وُسْعِکَ وَ وَسَّعْتَ عَلَیَّ مِنْ رِزْقِکَ وَ اَغْنَیتَنی عَمَّنْ سِواٰکَ وَ جَعَلْتُ حاٰ جَتی اِلَیْکَ وَ قَضٰا ءَهٰا عَلَیْکَ اِنَّکَ لِمٰا تَشٰاءُ قَدیرٌ.  

تحفة الرضویة/۲۱۵

📒@sahifeh_Et

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم...