2733
2734
عنوان

وزن بچه سه ساله

416 بازدید | 55 پست

من پسرم یکماه دیگه میشه سه سالش وزنش سیزده کیلوعه قدشو جدیدا نگرفتم ببینم چنده 

بنظرتون وزنش خیلی کمه؟

غذاشو خوب میخوره میوه میخوره تنقلاتم میخوره ولی فعالیتش خیلی زیاده 

خیلی نگرانم هر کس میبینه بچمو هی میگه چرا بهش نمیرسی چرا لاغره اعصابم خورده براش😔😔

دختر منم ۳سالو ۴ماهش ۱۳ خورده ایه 

عالیه

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل الفرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
دختر منم ۳سالو ۴ماهش ۱۳ خورده ایه  عالیه

خب خداروشکر 

من همیشه میگم بچه باید سالم باشه چاقی که نشانه ی سلامتی نیس 

الان بچه جاریم تپلی بود همیشه ولی ازونورم همش مریض بود 

2740
نه بابا من دخترم در ۳سالگی۱۰کیلو بود الان ۷سالشه ۱۸کیلوهه ..چرا باید به حرف بقیه گوش داد هرکسی یه جو ...

کلا همیشه یه حرفی برای گفتن دارن اگرم چاق بود میگفتن چرا چاقه جلوشو بگیر نخوره

واقعا؟ یعنی نگران نباشم ؟  ماشالا حرف زدنش کاراش همه چیش نرماله هیچکس ایرنارو نمیبینه فقط هی م ...

پسر من 3سال و4ماهش 14/5 وزنش

غذا اینا هم خوب میخوره

بگن چیکاربه حرف مردم داری همیشه حرف هست.

خداروشکر سلامته مگه لاغری بیماری

خب خداروشکر  من همیشه میگم بچه باید سالم باشه چاقی که نشانه ی سلامتی نیس  الان بچه جاریم ...

دقیقااا منم باشما همنظرم بچه سالم باشه بهتراز اینکه تپل و مریض باشه

من اصلااا ناراحت نیستم ک بچهام لاغرن

الهی خدا حفظش کنه بچه تو

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل الفرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷
2706