2733
2734
عنوان

وزن بچه سه ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 55 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۳ ونیم اکیه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
کلا همیشه یه حرفی برای گفتن دارن اگرم چاق بود میگفتن چرا چاقه جلوشو بگیر نخوره

این مورد پسر برادر شوهرم صادق می‌کنه..میگن ببرینش دکتر بابت رژیم غذایی..حاجی بگیر به پشما حرفهای مردم رو 

2731
دخترمن 3 سالو 2 ماهشه 16 کیلویه قدشم95 تو محدوده اضافه وزن زدن براش    

آره واسه سنش وزنش زیاد میشه من سرچ کردم پسر من 4سالو 4ماهشه وزنش باید 17 کیلو باشه یک کیلو کم داره قدشم باید 105 باشه قدشو تازگیا اندازه نگرفتم 

واقعا 13 و خورده عالی حساب میشه؟ من 12 کیلو و 300 هست دو هفته دیگه میشه 3 سال‌. استخون های دنده هاش ...

دختر منم تا قبل ۳سالگی ۱۲ خورده ایی بود 

الانم دندهاش شمرده میشه😅😅😅😅نگران نباش مهم سلامتی بچس ن چاق و لاغریش

پسرم ۷سالشه نوزاد بود تپل بود الان لاغرلاغره جوریه ک پسرعموش ۱سال و نیم از کوچیکتره از پسر من تپلتره ولی همیشه مریضه......پسرم لاغره و وزنش نسبت ب اون کمتره

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷

پسرم ۳ سال و شیش ماهشه ۱۳ کیلو 

بنظرم خوبه 

خواهرزادم ۳ سال و چهارماهشه ۲۱ کیلو هست خیلی چاقه

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
مرسی عزیزم و همچنین

💖💞💞💖💖

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷
عزیزم طفلی باید بهش رژیم بدن وگرنه چاقی روش میمونه.

خیلی خیلی کم تحرکه اصلا از جاش تکون نمیخوره 

به بچه چجوری رژیم بدن گشنه بشه عصبی میشه همش گریه و جیغ 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
آره واسه سنش وزنش زیاد میشه من سرچ کردم پسر من 4سالو 4ماهشه وزنش باید 17 کیلو باشه یک کیلو کم داره ق ...

از همون بدو تولدش ی بار میگن300گرم اضاف داره یه  بار میگن سرش بزرگه اصلا یکسره ی چیزی دارن ک بگن

بابت همه چی ازت ممنونم خداجون
2706