2733
2734

احتمال ریسک سندروم بالاست ...زنگ بزنید مرکزش آزمایشگاه اطلاع دارند بهتون میگند عزیزم انشالله که مشکلی نباشه 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
احتمال ریسک سندروم بالاست ...زنگ بزنید مرکزش آزمایشگاه اطلاع دارند بهتون میگند عزیزم انشالله که مشکل ...

یعنی باید امنیو بدم یا غربالگری دوم؟

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏
یعنی باید امنیو بدم یا غربالگری دوم؟

صد در صد عزیزم 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.
2740
کدومو

آمینو .....غربالگری دوم چون باز براتون ریسک میزنه باز دو هزینه ای میشه

آمینو ک برید دیگ نیازی به مرحله دوم غربالگری نیست و همه چی دقیق و کامل گفته میشه 

خیلی هارا دیدم احتمال ریسک میزنم اما در آمینو خداراشکر نوزادشون سالم بوده 

2706