2737
2734

لطفا ی صلوات بفرستین برای رضای خدا 😍سلامتی و ظهور سریع اقا امام زمان انشالله😍

هدیه به تماااام معصومین و پیامبران از جمله امام رضا امام جواد حضرت معصومه و امام هادی و ...😍

هدیه به تمااام شهدا از جمله امام حسین حضرت ابوالفضل و شهید ابراهیم هادی و تماااام شهدا 😍

و شادی روح تمااااام رفتگان از جمله عزیزان از دست رفته ی من و عزیزان از دست رفته ی شما 😍

ممنوووونم خداخیرتون بده انشالله 😍 انشالله به حق همین عزیزان خودشون واسطه میشن پیش خدا که زندگیامون رو سراسر شادی و خوشبختی و ارامش کنن و عمرطولانی و زندگی پر از رزق و روزی و برکت بهمون بدن انشالله 😍 و فردا و امروز ۲ و ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ روزهای یکشنبه و دوشنبه هم برامون روز های خیلیییی خوشحال کننده و خوب و شادی باشه انشالله ب حق حضرت زهرا ب حق امام زمان و حضرت ام البنین 😍

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم#  

«عند الله لا تموت الأمنيات»نزدِ خدا آروزها نمی‌میرَند🤍🌱️               اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم                          https://abzarek.ir/service-p/msg/1826246
2728