2737
2739

بچه ها توروخداگزارش نزنیدواقعاذهنم هنوزدرگیره خیلیاتون توی اون تایپیک بودین که یه کاربری گفت نمازبه موقع بخونیدبعدازنماز۱۴باراستغفروالله بگیدقراره به زودی همه جهان درگیربشن فقط راه نجات از شرش هم نمازه واگه نخونیدتسخیرتون میکنن فک کنم منظورش اجنه بود گفت اجازه ندارم بیشترتوضیح بدم جونم به خطر میفته فقط تاکیدبه نمازکرد گفت نه خرجی داره نه وقت گیره خودتون نجات بدین،بنظرتون راست میگه؟من نگرانم چ روزای سختی درپیش داریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درگیر چی؟

زودتر بگو ببینم اگه بترسم همسرم رو بیدارش کنم😢

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2740

ولمون کنا 

تسخیر جن

ما رو از تسخیر و فلان نترسونین ما ایرانی هستیم

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
درگیر اجنه به گمونم ولی بانمازخوندن نجات پیدامیکنیم الان نیست شوهرت بیدارنکن    

ممنون که گفتی

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

اگر منظور از تسخیر و درگیری،  اجنه هستن که عزیزم همین الان هم عده ای درگیر این موضوع هستن فقط حواسشون نیست و تسلط بر خودشون واقعا دیگه دست خودشون نیست 

درگیر دنیای اجنه شدن به اون صورت که فکر می‌کنید نیست مثل فیلم های سینمایی نیست

فقط سطح نامیدی و یاس و خشونت در آدم ها بالا میره این موضوع در نهایت یا سبب خود آزاری یا خود کشی یا دیگر آزاری و آدم کشی و انواع جنایت در افراد میشه  و بله نماز یکی از راه های نجات و بی نمازی قطعا یکی از دام های گرفتاری و متاسفانه هلاک شدنه

نماز ،توسل ،خوندن قرآن انجام واجبات و پرهیز از منکرات رزق و روزی حلال همه موثر هستن 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
2706