2733
2739
عنوان

اگه ماشین دارین بیاین

83 بازدید | 6 پست

اگه کسی ماشین به اسمتون بزنه ولی زیر پای خودش باشه چه مشکلی پیش میاد؟ توصیه میشه همجبن چیزی از سمت پدر یا همسر اتفاق بیفته؟ 

دلم میخواد یه روزی نفس راحت بکشم بگم از زندگیم و انتخاب‌هام و حتی اشتباهاتم راضی‌ام، شاد باشم... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

هیچی اگه دوست داری بهش بده

فقط به غریبه نده باهاش کار خلافی نکنه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

مشكلي پيش نمياد

ماشين من به اسم شوهرمه

مال شوهرم لع اسم من..

موقع اي خدايي نكرده تصادفي/سرقتي

چياي باشه مالك هم بايد بياد

يا وكالت داشتع باشي

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

نه چه مشکلی 

الان مثلا مادربزرگ من سه تا ماشین به نامش ولی خودش حتی گواهینامه هم نداره 😂 ربطی نداره

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101