2733
2734
عنوان

خانوما چن دست لباس براسیسمونی خریدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 130 پست
نه چیزی که من پرسیدم بعضی ها تا بیست روزگی سایز صفر اندارشون بود بعضی ها تا ۴۰ روز تا نهایت دو ماه ...

خواهرزاده من۳کیلوبودتادوماصفرپوشید

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۲۰آبان۱۴۰۲فهمیدم تودل مامامانی هستی😍خداجون تودلیموبرام حفظ کن چون معجزه ی منه خدایاشکرت که ناامیدم نکردی🧡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا دوماهم که بپوشخ به نظرم ۶دست زیاده سایز یک‌و دو و سه چند دست برداشتی؟ آخه منم دارم میخرم کم کم

ازهرکدوم دودست نخی برداشتم لباس پاییزی وزمستونیم برداشتم یه چن دست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۲۰آبان۱۴۰۲فهمیدم تودل مامامانی هستی😍خداجون تودلیموبرام حفظ کن چون معجزه ی منه خدایاشکرت که ناامیدم نکردی🧡
دو دست صفر دو دست هم یک اون دودست صفر استین کوتاه هم دارن اوناهم میپوشم بهش الان ۵۰ روزشه هنوز صفر م ...

خدا حفظش کنه😍

چند هفتگی زایمان کردی؟ وزن نی نی چقدر بود

آخه منم می‌خوام برم خرید برا همین میپرسم

2731
۳۸ هفته ۳ روز ۲۵۰۰ بود دنیا اومد 

ای جونم خداحفظش کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا حفظش کنه😍 چند هفتگی زایمان کردی؟ وزن نی نی چقدر بود آخه منم می‌خوام برم خرید برا همین میپرسم

چن هفته ای شما؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا حفظش کنه😍 چند هفتگی زایمان کردی؟ وزن نی نی چقدر بود آخه منم می‌خوام برم خرید برا همین میپرسم

ممنونم عزیزم 

۳۸ و۳ روز دنیا اومد وزنش ۲۵۰۰ بود 

به سلامتی گلم مبارک باشه 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2740
من تجربه ندارم طرفم سرمون کلاه گذاشته

ای بابا

میدونی چون کوچولو هستن و بیشتر تو پتو پارچه پیچیده میشن برای همون لبلسبیرونی ۲تا کافیه چون هر ماه باید یه دست بزرگ تر بخری

ببر عوض کن چیزایی که لازم داری بردار

من 18 هستم

چ زودخریدکردی جنسیت نی نی چیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کلا ۲ کیلو بود  ۳۵ هفته  کف دست به مرد چقدر پهن هستش  رو همون کله و دست و پا بزار ...

چرازودبدنیااومدعزیزم؟امپول ریه زده بودی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

روی سیسمونی خانوادم خریدن با اینکه از اول گفتم وقتی بدنیا اومد با توجه ب فصل و جثه و رنگ پوستش میخرم..ولی ۸ماهم بود داداشم سوئد زندگی میکنه واسش کللللی لباس آورده بود

🌻🌼🌻🌼🌻🌼🌻🌼🌻🌼🌻