2737
2739

من شرط اولم فقط این بود ک مشروب رو بزاره کنار اولاش ب قولش عمل کرد امروز ظهر دیدم تو لایو دوستشه دارن عرق میخورن😐تو ماشین بودن اونم رفته بود پشت صندلی تا مثلا کسی نشناسه ولی من متوجهش شدم ک خودش بود قشنگ پیک پشت پیک میزد😐😪خیلییی اعصابم بهم ریخت زنگش زدم گوشیشو خاموش کرده بود تا با خیال راحت عرق بخوره🥲من شرط اولم همین بود فقط اونم قول داد نخوره واقعا شوکه شدم😣حالا شما جای من بودین به روش میوردین یا نه؟  مامانم میگه بزار ۲~۳روز دیگه بهش بکو شاید خودش جلو داد 

امشب سعی کردم خودش خودشو لو بده ولی هیچی مکفت من گفتم  چیکارا کردی امروز کم پیدا بودی گوشیتم خاموش بود گفت هیچ نکردم فقط رفتم شهر و الان اومدم بنظرت دیگ باید چیکار میکردم؟  و خیلی حرفا دیگ هم زد انگار میخاست منو بخوره😐حس کردم عذاب وجدان داره ک بهم نگفته... بهش گفتم عزیزم هرکاریم کرده اشتباهم ک باشه بهم بگو من ب ارومی گفتم اون گفت نه کاری نکردن فقط قلیون کشیدن مگه قلیون کشیدن جرمه😐💔من خیلی از مشروبات بدم میاد بنظرتون الان بهش بگم؟ یا فعلا بروش نیارم؟ الان انلاینه داره پیام میده من حوصلشو ندارم😂😐

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ببین اون تا خودش نخواد ترک نمیکنه قولشم الکی بوده

کاملا هم معلومه از خوردنش لذت میبره قصد ترکم نداره

ی فکر اساسی تر بکن

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2728
ببین اون تا خودش نخواد ترک نمیکنه قولشم الکی بوده کاملا هم معلومه از خوردنش لذت میبره قصد ترکم ندار ...

چیکارکنم واقعا نمیدونم😣خیلی گیج شدم اصلا امروز تو لایو دیدمش شوکه شدم😐

مامانمم گقت اگر اینجوریه من دخترمو بهشون نمیدم

2740
 چیکارکنم واقعا نمیدونم😣خیلی گیج شدم اصلا امروز تو لایو دیدمش شوکه شدم😐 مامانمم گقت اگر اینج ...

مامانت کار خوبی میکنه

اون نمیذاره کنار چون

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

من این شخص رو به شخصه مناسب ازدواج نمیبینم

مثلا فردا پدر بچه من مشروبی باشه بچم چی میشه...اونم الان که همینطورشم تو خانواده های سالم سالم بدون هیچ دود و دمی بچه بیرون میاد که هزار خلاف داره

من نمیپسندم برا همینجای شما بودم کلا کات میکردم

ببخشید گلم خودت نظر خواستی به بزرگواریت ببخش

متاهل و متعهد هستم...همسرمو با دنیا عوض نمیکنم ...افتاااااااد...🧐...درخواست دوستی نمیپذیرم...
مامانت کار خوبی میکنه اون نمیذاره کنار چون

اره منم اینجور شد خیلی بدم اومد ازش 

الان من بروش بیارم یا نه؟  بهش بکم بنظرت

اره منم اینجور شد خیلی بدم اومد ازش  الان من بروش بیارم یا نه؟  بهش بکم بنظرت

بنظر من حرف بزن باهاش

مامانت گفته نگو چون فک میکنه قبحش میریزه

ولی بنظر من باید حرف زد راجب این مسائل اونم صادقانه

من این شخص رو به شخصه مناسب ازدواج نمیبینم مثلا فردا پدر بچه من مشروبی باشه بچم چی میشه...اونم الان ...

نه گلم شما درست میگین میدونم🤍

اما خیلییییی دوستم داره و بهم ثابت کرده و خودش میگه بخاطرت همه چیو میزارم کنار.. واقعا نمیتونم جداشم اقوامه🥲ـمیتونم ولی حوصله حرف مردم ندارم تا اینجا ک خوب پیش رفت رابطمون 

میشه شما بگین من بروش بیارم یا ن؟ الان ک داره پیام میدت بپرسم ازش؟ 

بنظر من حرف بزن باهاش مامانت گفته نگو چون فک میکنه قبحش میریزه ولی بنظر من باید حرف زد راجب این مس ...

الان بهش میگم و اسکیرین میزارم

الان بهش میگم و اسکیرین میزارم

الان نه

بحث جدی رو هیچوقت نصفه شب نکن

بذار صبح 

عاقلانه با منطق و بموقع

2706