2737
2739

نسبت ب همه چیز واکنش نشون میدم و زود عصبانی میشم 

چه راهکاری میشناسین برای رفع این موارد؟ 

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه اینقدر ارزشمندم بهم نشون بده 🙏🏻

ن

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم تا ده سال پیش اینجوری بودم سنت بره بالا خیلی بعتر میشی وبقیه رو بیشتر درک میکنی البته چون خودت دنبال بهتر شدنی 

والی سن بالای  بدخلق هم هست

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
منم تا ده سال پیش اینجوری بودم سنت بره بالا خیلی بعتر میشی وبقیه رو بیشتر درک میکنی البته چون خودت د ...

چند سالتونه شما عزیزم؟ من ۳۴ هستم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

راهی که به کمک کرد اینکه درک و شناخت ام از اتفاقات و محرک های بیرونی تغییر کرد، اینکه خیلی اتفاقات خارج از کنترل ماست و فقط برای ما نیست، خیلی هاش تصادفی، آدم ها همه ضعف دارند و خیلی وقت ها اینقدر درگير خودشون هستن که متوجه نیستند چه چیزی برای اطرافیان رقم میزنند

چند سالتونه شما عزیزم؟ من ۳۴ هستم

سی ونه سالمه 

یه چیزی بهت بگم اگه زود عصبانی بشی یا  لجبازی کنی حرف حقت شنیده نمیشه همیشه محکوم میشی به بی منطق بودن و از چیزی که میخوای هم دور میشی 

قانون ده ثانیه رو اجرا کن وقتی خیلی جوش اوردی درحد ده ثانیه عکس العمل نشون نده هیچ حرفی هم نزن خیلی به کنترل خشم کمک میکنه و عکس العمل هارو منطقی تر میکنه 

مرتب توبحث به خودت بگو مخاطبم  دشمنم نیست فقط فعلا تواین موضوع باهام مخالفه 

خلاصه هممون باید خودمونو با این راهکارا کنترل کنیم دیگه والی ضعف اعصاب میگیریم   

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
بله تازه ازدواج کردم 

۲کار بکن‌

بعد از هر نماز اگر میخونی دست راست روی قلب سوره الم نشرح رو‌بخون

و هفته ای ۳ شب دم کرده گل گاو زبان بدون نبات بخور

روزی هم صد صلوات که توصیه ایت الله بهجت هست

راهی که به کمک کرد اینکه درک و شناخت ام از اتفاقات و محرک های بیرونی تغییر کرد، اینکه خیلی اتفاقات خ ...

ب چه درک خوبی رسیدین

امیدوارم با این دیدگاه بتونم کمتر واکنش نشون بدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706