2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من .

دلیلشم اینه به خدا و پدرو مادرم اعتماد داشتم 

چیزی جز شکست و افسردگی برام نداشت .

کاش عاقلتر بودم 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2740

من همیشه به حال خودم گریه میکنم . 

همیشه از خواسته های خودم بخاطر خانوادم گذشتم تا نگن دختر بدیه ولی اخرشم فقط شدم دختر بده خانواده . قلبم آتیش گرفته از دستشون

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره

من .تمامم سعیمو میکنم برای همسرم بهترین زن ،برای مادرم بهترین دختر  برای دخترم بهترین مادر  ولی هیچ وقت کسی قدرمون ندونست همه شد وظیفه ، بد جالبه برای مادر بدترین دختر ،برای همسرم فک کنم زن خوب نباشم 😔😔😔😔😔😔😔

خسته ام 

جسمم دیگ نه روحم درد میکنه😔

چون این همه استعداد دارم اما حال ک ندارم و همچنین عقل دارم پله ب پله زندگیمو ریدمان میکنم

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️||||||||||||||||از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2706