2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نمیدونم فک کنم یکی عکس اونیکی رو گذاشته گفته جاریمه حرفای بیخود زده به دروغ

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

هیچی امیرجلالی پر قدرت به کارش ادامه میده و به کتفشم نیست کلا هیچی  

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

خسته شدم اینقدر همه جا. گفتم 🥺😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2738

یکی بود یکی نبود غیر از خدای مهربونم هیچکس نبود ولایتی بود به نام نی نی سایت مردمانش همه چاخان و دغل باز

خب بریم سراغ قصه ی امروزمون 

یه روز تو شهر قصه ها نی نی سایت دختری بود به نام مریم امیرجلالی این دختر شاه پریون یه جاری سلیطه داشت که به شوهر مریم جون دلبری میکرد 

اومد عکس شوهره و سلیطه رو گذاشت 

یه کاپو بود چینی اصل بوداا برگشت گفت وا مصیبتا این عکس که فامیل منه

برگشت مریم از اون ور گفت زر نزن عکس رو تو تاپیک قبلیم گذاشته بودم 

چینی برای اینکه روی مریم رو کم کنه یه عکس دیگه گذاشت 

و بعد مریم و چینی جفتشون تاپیک رو قفل کردن 

حالا سوال این جاست

این دو کاربر یکی بودن و ما نی نی سایتی ها رو اسکول کردن یا خیر؟ 

این است حکایت ما

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

جسارت نباشه یه نصیحت دوستانه خیلی اگه پیگیر سایت و هر کاربری بخواید بشید از دنیا اطرافتون خیلی غافل میشید از دنیایی که الان هر کسی در هر جای از دنیا فهمیده باید از تک تک لحظه هاش استفاده کنه

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

یا دوتا کاربری دست یک نفره یا اینکه دنبال جنجالن ولشون کن 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                              سپاس یزدان دختری ایرانی ام/یگانه پرستم  اهورایی ام      بی نام تو وطن نیز نام و نشان نداردکوروش بزرگ♥️      چو غرش شیران گذشت و رفت عوعوی سگان شما نیز بگذرد
2706