2737
2734

ی کلاس هست برا کنکور اینا میریم بیشتر کلاس پسره و ما دخترا ۴ نفریم سه نفرشون آرایش میکنن مو مدل می‌دن و شال هم دور گردنشون میندازن ولی من نه شالم سرمه آرایش اصلا نمیکنم چون بنظرم خودم همینجوری خوبم خودمو قبول دارم و مانتو مرتب میپوشم ولی اون دخترا نه اینجور نیستن دست خودم نیس بین اون همه آدم و اون دخترا من اینجوریم حس میکنم عقب موندهام

نه ساده بپوش ساده راه برو ولی در برخورد با دیگران ساده نباش چون سادگیت را نشانه می گیرند برای درهم شکستن غرورت 

💔تو قدر من ندانستی درون آب ماهی قدر دریا را کجا داند ، شکسته استخوان داند بهای مومیائی را 💔 دو صد من استخوان باید که صد من بار بردارد 💔 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
فرقتون اینه اونا ارزش خودشون رو نمیدونن و تشنه توجه  شما می‌دونی نیازی نیست برای به چشم اومدن ...

چه دلیل غیر منطقی ای😑

الان ما آرایش می‌کنیم یا شال نمیزاریم داریم جلب توجه می‌کنیم؟😑

این حرفهارو از کجاتون در میارین

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
فرقتون اینه اونا ارزش خودشون رو نمیدونن و تشنه توجه  شما می‌دونی نیازی نیست برای به چشم اومدن ...

اره ولی دست خودم نیس ناخودآگاه حس بدی میگیرم ازشون 

من نسبت ب پسرا خجالتی نیستم حتی اومده پیشم نشسته اهمیتی برام نداشته ولی نمیدونم چمه ازشون انرژی خوبی دریافت نمیکنم حس بدی دارم

ناخوداگاه تو جامعه گاهی همچنین حسی میاد سراغ ادم منم همینجوری بودم تو دانشگاه گاهی این حس و داشتم ...

من ی جوری بوده بین ی مشت پسر با بدترین تیپ و شلخته رفتم ولی برام هیچ اهمیتی نداشته نمیدونم الان چزا اینقدر حس بدی دارم

2738
چه دلیل غیر منطقی ای😑 الان ما آرایش می‌کنیم یا شال نمیزاریم داریم جلب توجه می‌کنیم؟😑 این حرفهارو ...

من راجب شما صحبت کردم ؟ 

من راجب موقعیت های این چند دختر صحبت کردم ؛ با توجه به سنشون افکارشان در این سن اعتماد به نفسشون و محیط کلاسشون ! 

اگر شما خودت رو درحد اینا میبینی که هیچی دیگه 

نه تو مدل خودت هستی  هرکی یه جور خوشحاله شاید بیشتر تمرکزت روی درسه تا به خودت رسیدن

اره با خودم میگم من ک نیوموم سالن آرایش ک اینقدر ب خودم بمالم از اولش برام ارالیش اهمیتی نداشته چون از نظر خودم خوبم خودمو همینجوری قبول دارم

عزیزم تو داری کلاس میری واسه کنکورت نه چیز دیگه. کار نرمالو تو میکنی

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2706