2733
2739
عنوان

من عقب مونده ام ؟ با این کارایی ک میکنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1389 بازدید | 116 پست
نه اینقدر خشک اخمالو نیستم اگه باهام حرف بزنن جوابشو می‌دم ولی اون ک باهام حرفی نداره چرا من باید با ...

من درکتون میکنم تو این سن حساس همه اینجور میشن حتی پسرها دختر که دیگه کلا فرق داره ولی کم کم خیلی چیزها براتون بی اهمیت میشه اما اینکه دوست داشته باشید زیبا باشید همیشه تو وجوتون هست اما دیدگاهتون تغییر میکنه و جور دیگه نگاه میکنید بخ این چیزا باور کنید حتی اون دخترایی که اونجور تیپها رو میزنن شاید اینجور حسهایی داشته باشن به خودتون برسید به خود رسبدن حتما این نیست که شال نداشته باشید و ارایش کنید درستونو بخونید روی گفتارتون کار کنید با پسرها به اندازه معقول صحبت کنید این جوری شما واقعا. تو دل برو میشید موفق باشی گلم💓

من برای راحتی خودم شال نمیزارم…برام مهم نیست آدم‌های کوته فکر در موردم چه فکری میکنن مهم اینه که هم ...

واقعا فکر میکنی برای من اهمیتی داره من اصلا حتی سر سوزن فکر نمیکنم فلانی چی پوشیده به هر حال بخوای نخوای این اتفاق میوفته.من خودمم نپوشم این اتفاق واسم میوفته و خودمو گول نمیزنم.امیدوارم در همه موارد همسرتون اولویت باشه شبتون بخیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
مردم نه شهر ما ی جوریه هر چی پوشیده تر بهترولی تو این کلاس پسرا و دخترا بخاطر اینکه شال میزنم آرایش ...

نه عزیزم حس میکنی اونطوری نگاهت میکنن

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)