2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@صباخاتونم    

شما که برای همه گفتید لطفا بمنم بگید کی ازدواج میکنم؟ 

شانس منه هروقت از هرکی پرسیدم جوابم نداد

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
2731
ایشون میگیرن؟

اره

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
2738
سلام عزیزم اخه اونجا تعداد سوال ها واااقعا زیاد شده بود دیگه حسش نبود برای شما تک نیت میگیرم الان

مممنون عزیز

مممنون عزیز

عزیزم ورقتون دو تا کیس ب من نشون میده ک شما باهاشون آشنایی در پیش دارین. روی نیت احساسی خوشحالی عاطفی تا ۳ وعده مثل ۳ ماه افتاده. روی نیت ازدواج وعده نداده بهم عزیزم فعلا. باید صبر کنین. 

عزیزم ورقتون دو تا کیس ب من نشون میده ک شما باهاشون آشنایی در پیش دارین. روی نیت احساسی خوشحالی عاطف ...

ممنون

عزیزم ورقتون دو تا کیس ب من نشون میده ک شما باهاشون آشنایی در پیش دارین. روی نیت احساسی خوشحالی عاطف ...

گلم دیروز خیلی زحمت دادم ولی درمورد یه نفر سوالم گم شد انقدر تاپیک شلوغ بود 

با شخصی در ارتباطم میدونم یه دختر خانمی باهاش دوسته 

میتونی بگیری ارتباطشون کی قطع میشه ؟ و اینکه خود این شخص علاقه داره بهم؟

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
2706