2733
2739
سلام عزیزم اخه اونجا تعداد سوال ها واااقعا زیاد شده بود دیگه حسش نبود برای شما تک نیت میگیرم الان

گلم میتونم خواهش کنم واسه منم بگیری به نیت اینکه جشنم با پارتنرم کی هستش؟

کار خوبه خدا درست کنه💫
گلم دیروز خیلی زحمت دادم ولی درمورد یه نفر سوالم گم شد انقدر تاپیک شلوغ بود  با شخصی در ارت ...

عزیزم این شخص بهت کاملا بی حس نیست می بینم ک گاها فکر کنه اما نه ب اندازه شما. فعلا رابطش پایداره کاتی ندیدم تا وعده های نزدیک.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم اره دیشب خیلی شلوغ بود نزدیک ۶۰ صفحه شد😅 الان برات میگیرم

زهره آخر خونخ رو خرید یا نه😂😂😂

هرچی میدیدم همون بود

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
2742
عزیزم این شخص بهت کاملا بی حس نیست می بینم ک گاها فکر کنه اما نه ب اندازه شما. فعلا رابطش پایداره کا ...

مرسی عزیزم❤💖

خیلی بهم گفتن که بهش اعتماد نکن و صادق نیست و ..

چشمم ترسیده

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
سلام عزیزم اره دیشب خیلی شلوغ بود نزدیک ۶۰ صفحه شد😅 الان برات میگیرم

اگه میشه برای منم بگیرید لطفا 

افکار زبان مغز و احساس زبان بدن است و اینکه چگونه فکر میکنیم و چگونه احساس می‌کنیم حالت وجودی ما رو ایجاد میکند (ترکیب شگفت انگیز فکر و احساس )
2738
نیتتون چیه عزیز دلم

مشکلم به زودی حل میشه ؟ 

مرسی عزیزم ♥️

افکار زبان مغز و احساس زبان بدن است و اینکه چگونه فکر میکنیم و چگونه احساس می‌کنیم حالت وجودی ما رو ایجاد میکند (ترکیب شگفت انگیز فکر و احساس )
میشه به نیت ازدواح من بگیری لطفا

عزیزم یک پیشنهاد عاطفی غیر منتظره براتون افتاده از سمت شخصی ک همسن و سالای خودتونه. آدم بدی نیست اما انگار گره دارین توی ارتباط و مکالماتتون. از طرفی روی نیت ازدواج وعده به ۳ دور به من داده شبیه ۳ سال با فردی ک باهاتون اختلاف سنی داره یا دارای مقام و لول اجتماعیه

2706