2733
2739
عنوان

بابا این ریاضی کلاس اول دبستان چیه مگه تیزهوشانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 54 پست
اوهوم شاید

کتاب تمرین جواب دار بخر

جوابشو بکن

بده حل کنه بعد تصییح کن خیلی موثره

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"
سال به سال سخت تر میشه پایه اش چهارم هست

پسربزرگم پنجمه تا پارسال راحت خودم راهنماییش میکردم.چون بلد بودم. ولی امسال واقعا بعضیاش بلد نیستم. باید خودم دقیق یاد بگیرم تا شااااااید بتونم کمکش کنم

پارسا پسرمامان😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پسربزرگم پنجمه تا پارسال راحت خودم راهنماییش میکردم.چون بلد بودم. ولی امسال واقعا بعضیاش بلد نیستم. ...

دقیقا

با ما خیلی فرق کرده روش اموزش

منم بلد نیستم

خانهٔ شماره ۱۲ میدان گریمولد،کوووو جوانی،آرزوهامون کووو
2740
الان که دیگه هر مبحثی رو تو گوگل سرچ کنی آموزش براتون میاد 

اره.‌باید وقت بذارم که خودم اول یاد بگیرم. ولی بچه کوچکم کلاس اوله. تمام وقتم صرف این بچه کوچکم میشه😕بزرگه دیگه خودش مجبوره بخونه

پارسا پسرمامان😍
نگوووووووووو تروخداااااا بچتون دومه؟

دوم یه جمع سه رقمی رو چند روش دارن

سومم میگن سخته

ولی چهارم رو خود معلم پسر کفته سخت و پرحجم هست حتی معلم هم اذیت میشه

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
کلاس چهارم ببینی  من قشنگ میشینم گریه میکنم با دخترم

با اینکه دانشگاه کلی ریاضی داشتن ولی امسال اول آموزشارو از نت می بینم بعد با پسرم کار می کنم 

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 
دوم یه جمع سه رقمی رو چند روش دارن سومم میگن سخته ولی چهارم رو خود معلم پسر کفته سخت و پرحجم هست ح ...

سوم ریاضیش ماهیت حفظی داره مثل اول و دوم اونقد حجمی مفهومی نیست راحتتره ولی چهارم کلا سختهه

2706