2733
2739
عنوان

بابا این ریاضی کلاس اول دبستان چیه مگه تیزهوشانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 54 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کلاس چهارم ببینی  من قشنگ میشینم گریه میکنم با دخترم

مطالب درسی عوض کردن؟؟

خودم سر شیشم خیلی اذیت شدم

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"
2740
چیش سخته پسر من سومه خودمو پسرم عاشق ریاضی هستیم میگم بده من حل کنم میگه تو روخدا بذار خودم حل کنم😁

این جمع های قطاری. مدل سوال ها سخته

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.

اکر میبینی موقع امتحان نمیتونه جواب بده.. احتمالا برای مشق وتمرین به شما وابسته هست. براش سوال بنویس وکنارش نشین. برو به کارهات برس خودش ازروی سوال بخونه وجواب بده

پارسا پسرمامان😍
اکر میبینی موقع امتحان نمیتونه جواب بده.. احتمالا برای مشق وتمرین به شما وابسته هست. براش سوال بنویس ...

اوهوم شاید

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
نمیدونم سخته خیلی زیاد

میتونی چنتا از سر فصلا رو بگی که سخته؟🫠

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"
2706