2752
2734
عنوان

شما به همسرتون پیشنهاد بچه دادید یااون به شما؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 45 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودم پیشنهاد دادم و راضی نبود از وقتی به ۳۰ سالگی رسیدم، دوست داشتم بچه دار شم  ببخشید ولی مو ...

با این روش الان بارداری؟

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
2731

من بهش گفتم =))

اونم گفت هنوز از لحاظ روحی امادگی پدر شدنو نداره ..

گفت میخوام مطمعن بشم پدر خوبی میشم 

سر کارش استرس داره میخواد تغییر شغل بده 

منم دیگه بحثشو پیش نکشیدم=)

همسرم عاشق بچه بود میگفت ازدواج کردیم فوری بچه دار بشیم من موافق نبودم، حدود چهار، چهار و نیم ،سال بعد از ازدواج به همسرم گفتم الان آمادگیشو دارم و همسرمم استقبال کرد

بازم اومدم  🕊🕊🕊🕊
من مجردم ولی اگه شوهر کنم هیچ وقت نمیگم پس فردا میگه تو بچه خواستی ،یهویی بچه دار میشم 😬بعد میشه بچ ...

منم همین فکرو میکردم ولی شوهرم زرنگه خیلی مراقبه بیشور😂 

ولی خدایی حتما باید شوهر هم بخواد وگرنه بعدنا اذیتت میکنه ک‌من نمیخواستم تو زور کردی 

اززیر مسئولیت در میره 

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
نمیخواد همون موقع بگی😁 از روز قبل آمادش کن بگو دلم بچه میخواد  

دیشب بهش گفتم از دیشب تاالان پیشنهاد ر ا ب ط ه نداده فککنم خیلی تو شوک رفته اخه اونم خجالتیه😐

بااینکه روزی دوبار رابطه داریم ولی تو این مورد چرا خجالت میکشیم؟؟نمیدونم 

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
من بهش گفتم =)) اونم گفت هنوز از لحاظ روحی امادگی پدر شدنو نداره .. گفت میخوام مطمعن بشم پدر خوبی ...

خوبه 

منم اگ رد کنه دیگه لحثشو پیش نمیکشم... هرچند خودمم شرایطشو ندارماااا آزمون استخدامی میدم و یه سال باید برم کلاس و دوره 

ولی از لحاظ روحی خیلی دلم میخواد یه عضو جدید بیاد خونمون

2706