2737
2734
عنوان

شما به همسرتون پیشنهاد بچه دادید یااون به شما؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 45 پست
یعنی اصن پیشنهاد رابطه بهش نمیدی؟ همش اون درخواست میکنه؟

مگه شما پیشنهاد میدین قبلش ما جای پیشنهاد میریم شروع میکنیم😂😂😂منم همیشه میرم کرم میریزم بوسش میکنم خودش میفهمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عجبا مگه میشه همین الان برو بیدارش کن چای بسکویت ببرلبه تخت بگو میخوام درباره مسئله ای باهات حرف بزن ...

چه رسمی اصن تو مغزم نمیگنجه انقد رسمی با شوهرم حرف بزنم

با شوخی و بغل بهتره

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
یعنی اصن پیشنهاد رابطه بهش نمیدی؟ همش اون درخواست میکنه؟

بله 😑😑🤦 با وجود درخواست های اون روزی حتما ی بار رابطه داریم منم بخوام پیشنهاد بدم از بین میریم 😑

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
2742
خودم پیشنهاد دادم همسرمم بعدیمدت راضی شد الانم خداشکرهردو راضی هستیم وبه موقع بود

خداروشکر برا منم زود گف باشه دیشب مطرح کردم ولی حس میکنم دِلی راضی نیس

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
مگه شما پیشنهاد میدین قبلش ما جای پیشنهاد میریم شروع میکنیم😂😂😂منم همیشه میرم کرم میریزم بوسش میکن ...

من پیشنهاد بدم؟ من در نمیزنم میرم با لگد 🤣 

منم همین فکرو میکردم ولی شوهرم زرنگه خیلی مراقبه بیشور😂  ولی خدایی حتما باید شوهر هم بخواد وگ ...

چه شوهر چموشی داری شما پس با این همه مراقبت معلومه که قصد بچه دار شدن نداره شما خودتو تقویت کن میگن خانمها چند ماه قبل از بارداری باید فیفول و آهن مصرف کنن 

2738
من پیشنهاد بدم؟ من در نمیزنم میرم با لگد 🤣 

😂😂دمتون گرم من خیلی مغرورم حتی رو این موضوع ها 

فککنم مریضم 😂

چه رسمی اصن تو مغزم نمیگنجه انقد رسمی با شوهرم حرف بزنم  با شوخی و بغل بهتره

خب مسئله جدی مهمی هس بایدکلی بالاپایین کرد معلومه ک جدیت لازمه

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
چه شوهر چموشی داری شما پس با این همه مراقبت معلومه که قصد بچه دار شدن نداره شما خودتو تقویت کن میگن ...

آره منم ک شدید کمبود آهن دارم شروع میکنم فرفول بخورم 

بله 😑😑🤦 با وجود درخواست های اون روزی حتما ی بار رابطه داریم منم بخوام پیشنهاد بدم از بین میریم 😑

با یه بار از بین میرین؟ 

لوس بازی و بزار کنار 

باید جوری باشه که به نفس نفس و دل غشه بیوفتی و از تشنگی گشنگی ندونی کجا بری🤣

با یه بار از بین میرین؟  لوس بازی و بزار کنار  باید جوری باشه که به نفس نفس و دل غشه بیو ...

به به😂😂😂😁🤣🤣🤣

2706