2733
2739

سلام

تو غربالگری مرحله اول برام تشخیص ریسک بالا رو دادن

فردا میرم پیش دکترم

ولی دارم میمیرم از استرس. کسی بوده که ریسکش مثه من 1/129 باشه و بچه بعد تولد بدون مشکل باشه؟

برام زده positive risk

کیا آمنیوسنتز انجام دادن؟

میترسم خیلییییییییییییییییییییییییی

خدایااااا جای خالی فرشته ای که ازم گرفتی رو چی برام میتونه پر کنه؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هفته چند بودی که ان تی 2.45 بود؟

استخوان بینی رو دید یا نه؟

منظورم nb

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
2740

نترس سونوت که نرماله . امینو هم ترس نداره اصلا انجام بده تا خیالت راحت بشه 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

ریسک رو برای سندروم داوون زدا یک به 129

هنوز دکتر خودم ندیده ولی دکتر اونجا گفت باید آمنیو انجام بدی

میترسم

خدایااااا جای خالی فرشته ای که ازم گرفتی رو چی برام میتونه پر کنه؟؟؟؟

خب همین که nb رو دیده خیلی خوبهه

ان تی ام زیر 3باشه مشکلی نداره

نگران نباش

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

دوستای من شرایطشون مثل شما بود امینو کردن و خیلی راحت شدن الان ماشالا بغلشونه بچه هاشون . اصلا درد نداره بسپار توکل کن یه خدا خودش داده و خودش هم میدونه چه صلاحته عزیزم

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

آزمایش غربالگری رو هم دادی 

کسی نیست؟

خواهرم بوده
تو بارداری خیلی ترسوندنش
قبلش که گفتن رحمت دوشاخه بچه میافته...
بعد هردوباری که رفت غربال ریسکش بالا بود
آمینو سنتز انجام داد
مشکلی نبود
الان نی نی شم سرحاله و هشت ماهشه
نگران نباش عزیزم

2706