2737
2739

بچها شوهرم و پسرعموش از قدیم باهم خیلی خوب بودن و مثل دوتا رفیقن.. 

اول کار بگم زن پسرعموش زن بدی نیست بارها توی جمع بودم باهاش رفتار که مثلا بخواد من مشکوک بشم نشون نداده فقط شوهرم 

با زن پسرعموش توی واتس اپ بهم پیام میدن نه پیام اونجوریا مثلا برنامه ای باشه اخر هفته زنش با شوهرم هماهنگ میکنه نه خودش،،، 

منم از این حرکت شوهرم خوشم نمیاد بارهاهم بهش تذکر دادم ولی میگه چقدر تو عقب افتادس طرز فکرت … مثلا یه نمونه دیگش زنگش میزنه که برام از فلان مغازه لوازم اشپزخونه ( ما شهرستان زندگی میکنیم) این ظرفارو برام بخر بیار… خب میتونه با من هماهنگ کنه

بگید چکار کنم اعصابم خورده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اگر بودم ب گوشش میزدم .ب گوش زنه بزن ک خوشت نمیاد و بگو چرا ب تو پیام نمیده ک فلان چیزو بخری براش.

بعدش اگر جواب نداد مقابله ب مثل کن تا ادب شه یعنی ب شوهر اون پیام بی منظور بده جوری ک برات بد هم نشه. 

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم ازبقیه رو اصلا،چون حوصله بحث ندارم .
بنظرتون چکار کنم😕

هیچکار نمیشه کرد زن عموم اینجوره بابام بارها گفته با فردغ(مادرم)هماهنگ کن به اون زنگ بزن ولی دوباره زنگ نیزنه بابام میگه لوبیا دارین؟😂😂😂دیگه عادی شده انگار زورش میاد از مامانم بخواد کسر شان میدونه😂😂

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...
2738
من اگر بودم ب گوشش میزدم .ب گوش زنه بزن ک خوشت نمیاد و بگو چرا ب تو پیام نمیده ک فلان چیزو بخری براش ...

میترسم از شوهرم وگرنه این کارو حاما میکردم 

چوم زنه پسرعموش فوق الهاده حساسه روی شوهرش

میترسم از شوهرم وگرنه این کارو حاما میکردم  چوم زنه پسرعموش فوق الهاده حساسه روی شوهرش

خب بهش تدکر بده اگر تکرار کرد ب شوهرش بگو.پیام ناجور که نه تو مایه پیامهایی ک اون میده.البته اگر  گوش نکرد 

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم ازبقیه رو اصلا،چون حوصله بحث ندارم .
2706